Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Haşereler » Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Güve Biyolojisi

Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Güveler 3 mm boylarında küçük ve oval böceklerdir. Bunlar insanlara zarar vermez ama kişisel eşyalara, giysilere zarar verirler. Güveler hayvan kılından yapılmış her türlü eşya üzerine yerleşirler ve yerler.(Kaşmir, yünlü, ipekli giysiler gibi) Güve ilaçlama konusunda ilaçlama servisimize başvurabilir, hemen şimdi arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kontrol önlemleri

Güvenin yaygın ortamlarda kontrolü için kesinlikle profesyonel bir uygulamaya başvurmak ve ayrıca korunmak için şahsi önlemler almak gerekir. Giysileri kesinlikle tavan arası, merdiven altı gibi yerlerde saklamayın. Temiz kutu içinde saklayın ve tam kapalı tutun. Giysileri kullanma talimatına uygun olarak saklayın. Kutuların içine naftalin koyun. Güve ilaçlama servisimiz Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmetinizdedir. Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp