Beykoz Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !Beykoz Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Beykoz Böcek ilaçlama

Beykoz Böcek ilaçlama

Beykoz Böcek ilaçlama Kocaeli Yarımadası’nda bulunan Beykoz, İstanbul Boğazı, Karadeniz, Şile ve Üsküdar’a komşudur. Beykoz İstanbul’ un en eski ilçelerinden biri olmasına rağmen hala doğayla iç içedir. Beykoz böcek ilaçlaması olarak Soğuksu, Paşabahçe, Çengeldere, Çamlıbahçe, Acarlar ve Kavacık mahallelerindeki evlere işyerlerine parklara bahçelere açık ve kapalı alanlarına böcek ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız.

Beykoz’da Böcek ilaçlaması  için seçiminiz Altun İlaçlama

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Beykoz da ormanlık alanların fazla bulunmasıyla birlikte böcek sorunu da çok sık olarak rastlanmaktadır. Beykoz böcek ilaçlaması yeşillik alanların yakınında bulunan ilçelerde yılan, kırkayak, çıyan gibi zararlı türlerdeki haşereler en sık rastlananlardandır. Bu haşereler yaşam alanlarımızı tehdit altına almaktadır. Bu nedenle böcek ilaçlama yaptırmamız şarttır. Etkili bir ilaçlama hizmeti alınmadığı takdirde tehlikeli olabilecek bu türler için hızlı bir şekilde önlem alınmalı ve haşere ilaçlama servisi ile sorunun kaynağından araştırılarak ilaçlama yapılmalıdır.

Beykoz’da böcek ilaçlama esnasında en çok rastlanan böcek türleri ;

Beykoz’un Kanlıca, Çubuklu, Anadoluhisarı gibi eski mahalleler, hem denize yakın olmaları dolayısıyla hem de uzun süredir kullanılan binalara ev sahipliği yaptığından, çeşitli böcekler için bir çekim noktasıdır. Bu kesimde en sık rastlanan böcek türüde hamam böcekleridir. Hamam böcekleri küçük boyutlarda böcekler olması nedeniyle üzerlerinde taşıdıkları virüsleri çok fazla alana geçirebilirler.

Beykoz Böcek ilaçlamasında %100 etkili sonuç !

     

Hamam böcekleri genellikle binaların içinde yer alırlar. Beykoz böcek ilaçlaması ile binalarınız %100 garantili ve Sağlık Bakanlığından almış olduğu onay ile sizlerin sağlığını tehlikeye sokmadan ilaçlama işlemlerini yapmaktadır.

Beykoz böcek ilaçlama firmamızın ilaçlama hizmeti fiyatları ekonomiktir. İlaçlama firmamızın Beykoz ilçesinde de tüm İstanbul’un tüm ilçelerinde de aynı fiyat ve hizmet standartlarını sağlamaktadır.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp