Beyoğlu Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Beyoğlu Böcek ilaçlama

Beyoğlu Böcek ilaçlama

Beyoğlu ilçesi İstanbul’un Avrupa bölgesinin en kalabalık yaşam alanlarından biridir. Beyoğlu hem tarihi hem de modern yapıların beraberinde getirmesi nedeniyle hem turistlerin hem de İstanbul halkı tarafından fazlaca ziyaret edilen bir yerdir. Bu kadar yoğun ziyaret edilen hem yerleşim hem de iş yeri açısından çok zengin olan yer için Beyoğlu Böcek ilaçlama olarak biz 7/24 hizmet vermekteyiz.

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Beyoğlu Böcek ilaçlaması servisi olarak kesin çözüm sunmaktayız 

Beyoğlu tarihi bir ilçe olması nedeniyle fazlasıyla eski yapıların olması nedeniyle en büyük sorunların başında ise haşereler gelmektedir. Eski yapıların olması nedeniyle hem böcek ilaçlama hemde fare ilaçlama konusunda tam destek vermek için beyoğlu böcek ilaçlama kesin çözüm hizmeti sunmaktadır.

Beyoğlu’nun çeşitli semtlerinde Kabataş, Karaköy gibi yerlerde büyük hanlar bulunurken, Tarlabaşı, Tepebaşı, Cihangir, Çukurcuma gibi yerlerde eski evler yoğunluktadır . Bu semtlerinde ortak sorunları bu bölgelerdeki kemirgenlerin ve böceklerin türleri değişmektedir.

Beyoğlu Böcek ilaçlaması Fındıklı’ dan başlayarak Cihangir, İstiklal Caddesi, Galatasaray, Asmalımescit ve Galata’ya kadar devam eden bölge, ev ve işyerleri açısından kalabalık bir bölgedir. Bu alanların turistik açıdan da cazibe merkezi olması, özellikle iş yerlerinin hijyen konusuna gösterdiği hassasiyeti artırmaktadır.

Beyoğlu Böcek ilaçlaması için seçiminiz Altun ilaçlama

Hamam böceği, kalorifer böceği, oryantel hamam böceği ilaçlama, kene , haşerelerin türlü çeşitleri sıklıkla rastlandığı bu bölgelerde etkili bir böcek ilaçlama hizmeti almak şarttır. Bireysel alacağımız böcek ilaçlama önlemleri yeterli olmayacaktır. Bireysel yapılan böcek ilaçlama bize daha çok vakit ve maddi kayıba neden olacaktır.Bu anlamda Beyoğlu’nda Böcek İlaçlama hizmetimiz konusunda size profesyonel çözümler sunmaktayız.

     

İstanbul’da beyoğlu böcek ilaçlama hizmetinin yanı sıra tüm ilçelerinde haşere ile mücadelemizi Sağlık Bakanlığı onayı ile ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp