Esenler Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Esenler Böcek ilaçlama

Esenler Böcek ilaçlama

Esenler için seçiminiz Altun İlaçlama

İstanbul un her ilçesinde çok sayıda şubemizle hizmet sağlayan firmamız, servisiyle Esenler bölgesinde yer alan tüm bölgelere esnler böcek ilaçlama olarak garantili ve ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlı firmamız vizyonunun bilincinde olan ve aldığı görevin bilincinde olan firmamız, haşere ilaçlama uygulamalarında insan ve çevre sağlığına zarar vermeden uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır.
br> Esenler böcek ilaçlama, son teknoloji ile gelişmiş böcek ilaçlama yöntemlerimiz haşere türlerine kısa zaman içerisinde etki ederek kalıcı çözüm sağlamaktadır. Jel, sıvı, kokusuz ilaçlama tekniklerimiz ile haşere türlerinin yuva oluşturduğu en zor alanlara bile ulaşarak ilacın haşareleri yok ederek üremelerinin engel olmaktadır.

Böylelikle kısa sürede haşere türlerinin tümünü bulundukları ortamdan arındırarak kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Esenyurt böcek ilaçlama ile yapılan ilaçlama sürecinde evinizden işyerinizden ofisinizden ayrılmanız gerek kalmadan uygulanmaktadır Esenyurt ilçesi kentsel dönüşüm ilçleleri arasında yer almaktadır.Bu nedenle her türlü haşere ve fare türleri yıkılan binalar ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Ve yaşam alanlarımızı işgal etmeye başlamaktadır.

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Esenyurt bölgesinde evlere en çok giren haşare türleri

Kalorifer böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, Alman hamam böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, güve, eşek arısı Kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği Sinek, çıyan, akrep, gümüş böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak Akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge Böcek ilaçlama Esenler, Sağlık Bakanlığından onaylı hizmetiyle 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Garantili ve ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile ev, işyeri, apartman, depo, fabrika, ofis, okul, bina bahçe, sera gibi açık ve kapalı tüm alanlarda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kokusuz Esenler Böcek İlaçlama Nasıl Olur?

Yapılan ilaçlama yöntemlerinden en uzun etki gösterenlerden bir tanesi kokusuz ilaçlama yöntemidir. Bu ilaçların 2 seneye kadar bile etki edebildiği görülmüştür. İlaçlama yöntemi ile birlikte kişisel önlemlerin de alınması, ortamdan böceklerin sonsuza kadar uzaklaşmasını sağlar. Mekan düzenliği, açıkta yemek bırakılmaması, çöp torbasının ağzının kapalı olması gibi önlemler, alınabilecek kişisel önlemlerin başında gelir. Haşere problemlerinin az ve orta olduğu yerlerde kokusuz ilaçlama kullanılması mümkündür. Böcek sayısının daha fazla olduğu ve böceklerin daha inatçı olduğu durumlarda ise, kokulu ilaçlama yönteminin kullanılması önerilmektedir.

Kokusuz ilaçlama yapıldığı zaman, anlık ölme etkisi ortaya çıkmaz. Ancak haşereler bu ilaçlara temas ettikleri zaman zehirlenir ve ölürler. Genellikle 3 ile 6 ay arasında etki etme özelliğine sahiptir. Esenler böcek ilaçlama firması denildiğinde akla gelen İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, en kısa sürede böceklerden kurtulma garantisi veriyor. Zehirlenen böcek yuvasına giderek öldükten sonra, diğer böcekler onu yiyerek kendilerini zehirlemiş oluyorlar. Böylece mekanda bulunan bütün böcekler domino etkisi ile ölmüş oluyor. İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçerek kokusuz ilaçlama için randevu alabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp