Fare ilaçlama » Fare ilaçlama servisi ile farelere % 100 SON ! » istanbul
Altun ilaçlama » Fare ilaçlama

Fare ilaçlama

Fare ilaçlama konusu, istanbul’da özellikle 1990 lı yılların başlarında fareler için ilaçlama hizmeti veren profesyonel firmaların hizmet vermeye başlamasıyla revaç kazanmıştır. Özellikle fabrikalarda,gıda üretim alanlarında ve site gibi alanlarda ihtiyaç duyulan kemirgen ilaçlama hizmeti, google arama sonuçlarında da kendi alanında sıklıkla aranan bir kelime öbeği olmuştur.

Fare ilaçlama şirketi arıyorsanız ;

Fareler için ilaçlama şirketi arayanlar.! farelerle mücadele hizmeti verene firmaların fare ilaçlaması yorumlarına odaklanır olmuştur. Aslında kemirgen mücadelesiyle ilgili hizmet almak isteyen bir kişinin de google arama sonuçlarında karşısına çıkan fareler için ilaçlama şirketi linklerinden hangi  ilaçlama firmasından hizmet alacağı kararını da haşere ve böcek ilaçlama yorumları alanları belirlemelidir. İstanbul Kimya ilaçlama LTD olarak firmamız 1990 lardan bu yana tüm İstanbul’da pire, ev, haşere, hamam böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Özellikle kemirgen ilaçlaması yapan servisimiz, son yirmi yılda 20.000 den fazla mekanda farelerden kurtulmak için haşere ilaçlaması servisi hizmeti vermiştir. Konuyla ilgili en tecrübeli kemirgen ilaçlama şirketi biziz.

En ekonomik fare ilaçlama fiyat garantisi bizde ! Hangi fare türlerini ilaçlıyoruz ;

İstanbul’da sıklıkla görülen fare türleri şunlardır :

  • Ev faresi
  • Fındık faresi
  • Lağım faresi
  • Çatı faresi

Evlerde görülen fare türü genellikle fındık faresi olmaktadır ve fındık fareleri çoğunlukla tek başlarına dolaşmazlar. Aile şeklinde gıda arayan fındık fareleri, serçe parmak boyutlarında ve ortalama bir hamam böceğinin geçebileceği tüm gediklerden geçebilmektedir. Fındık fareleriyle ilgili en iyi sonuç veren mücadele yöntemi –iyi bir rodentisit markası kullanılmak şartıyla- kemirgen istasyonlamasıdır. Dikkat ederseniz, tüm avm otoparklarında, fabrika dış alanlarında, büyük sitelerin bahçe ve otoparklarında, tüm hastane dış alanlarında kemirgen istasyonlarını görebilirsiniz.

Ultrasonik kovucular fare ilaçlamada işe yarıyor mu ?

Çarşı pazarda ve internette , fareler için ilaçlama / fare mücadelesi ile ilgili arama yaptığınızda sıklıkla karşınıza ultrasonik / sesli fare kovucularını görebilirsiniz fakat biz böcek ve haşere ilaçlama şirketi ve servisi olarak  ultrasonik / sesli fare kovucularını tavsiye etmiyoruz. Bu cihazlar genelde net çözümler getirmemektedir.

Fare ilaçlama servisi veya fare ilaçlama şirketi seçerken ;

Fare ilaçlaması servisleri. Fareler için ilaçlama şirketi arama sonuçlarında hep üst sıralardayız, bunun sebeplerini sıralamak gerekirse ;  İstanbul Kimya ilaçlama nın artık İstanbul’da fareler için ilaçlama konusunda bir marka olması, firmalar tarafından tanınır olması ve elbette işini iyi yapmasıdır. Fare denince biz akla geliyoruz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.

Tüm İstanbul'da aktif ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
HEMEN ARA Whatsapp