Fare ilaçlama

Firmamız sektörde uzun yıllar boyunca fare ilaçlama konusunda deneyim sahibidir Sunduğu kaliteli hizmetleri ile tüm Türkiye genelinden talep görmektedir.

Fare ilaçlama firması olarak sektörde yıllardır hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize kısa sürede çözüm odaklı hizmet sunuyoruz. İlaç firmamız sektörde yıllardır başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında profesyonel personellerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Sektörde bu alanda hizmet veren pek çok firma bulunuyor. Fakat kullandıkları ilaçlar ve personellerin tecrübesi oldukça önemlidir. Fare ile mücadele oldukça zordur. Özellikle insan sağlığını ciddi anlamda tehdit etmektedir. Bu sebeple ilaçlama tecrübeli ve sertifika sahibi firmalar ile yapılmalıdır. Bir firma seçerken bu unsurları göz önünde bulundurmanızda fayda var. Siz değerli müşterilerimize sektörde en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz. İnsan sağlığını tehdit eden fare türleri için kısa sürede çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

Fareler memeli hayvanlardır. Bu sebeple insan yapısı ile benzerlik göstermektedir. İlaçlama da kullanılan zehir farelerde iç kanamaya sebep olmaktadır. Dolayısı ile insanda da aynı etkiyi göstermektedir. Bu sebeple ilaçlama alanında uzman personellerimiz harici kimsenin olmaması gerekir. Bu işlem sadece alanında uzman mühendisler ve teknikerler tarafından yapılmalıdır. Fare ilaçlama hizmetlerimiz için dilediğiniz zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Farelerle uğraşırken, sorunun gelecekte tekrarlanmasını önlemek için, faaliyetin ölçeğini ve kemirgenlerin evinize nasıl girdiğini değerlendirmek önemlidir.

Fare çıkarma hizmetimizin bir parçası olarak, sorunun boyutunu belirlemek için evinizde bir anket yapacağız.

Tamamlandıktan sonra, vakanız için hangi tedavilerin en uygun olduğunu onaylayacağız. Fareler, uğraştığımız en yaygın istiladır, bu nedenle sorunu ortadan kaldırmak için bize güvenebilirsiniz.

En İyi Fare İlaçlama

en iyi fare ilaclama

en iyi fare ilaclama

Sektörde verdiğimiz üstün kaliteli hizmetlerimiz ile en iyi fare ilaçlama firması olarak tanınmaktayız. Sağlığınızı riske atmadan %100 güvenilir hizmet sunuyoruz. Bu aşanda yeterlilik belgesi olmayan firmaları tercih etmemeniz gerekir. Çünkü fare ile mücadele yalnızca tecrübeli firmalar tarafından yapılan bir işlemdir. Tüm böcek ilaçlama ve fare ilaçlama için bizleri tercih edebilirsiniz.

Türkiye de sağlık kuruluşlarından onaylı ilaçlar ile ortamın dezenfekte olmasını sağlıyoruz. Fare ilaçlama konusunda Biyosidal ürün uygulama belgesine sahip bir firmayız. Firmamız mühendisler ve teknikerler ile sizlere hizmet sunmaktadır. Size en yakın ilaçlama firması olarak hizmet sunuyoruz. Dünya sağlık kuruluşlarının onayladığı şekilde hizmet sunmaktayız. Bu sebeple Türkiye’de en çok tercih edilen fare ilaçlama firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm fare türleri için ilaçlama yapan firmamızı tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Fare ilaçlama servisi veya fare ilaçlama şirketi seçerken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ?

Fare ilaçlaması servisleri. Fareler için ilaçlama şirketi arama sonuçlarında hep üst sıralardayız, bunun sebeplerini sıralamak gerekirse ;  İstanbul Kimya ilaçlama nın artık İstanbul’da fareler için ilaçlama konusunda bir marka olması, firmalar tarafından tanınır olması ve elbette işini iyi yapmasıdır. Fare denince biz akla geliyoruz.

Evde Fare Belirtileri

-Çizilme Sesleri: Bu kemirgenler sessiz değildir, bu nedenle duvarlar arasında ve döşeme tahtalarının altında koşuştururken ısrarcı tırmalama veya vurma seslerini dinleyin.

-Isırık İzleri: Fareler, dişlerini keskin tutmak için karton ve diğer ambalajları kemirirler. Mobilyalara, zeminlere veya süpürgeliklere ve ayrıca zarar görmüş ambalajlara zarar verebilecekleri küçük talaş yığınlarına dikkat edin. Telleri kemirerek kendilerini odunla da sınırlamazlar, bu yüzden ev yangınlarından kaçınmak için yok etme şarttır.

-Yağ İşaretleri: Fareler duvarlara, zemine ve süpürgeliklere sürtündükçe yağlı kürkleri sayesinde yağ izleri bırakabilir. Deliklerin veya köşelerin etrafında koyu lekeler olup olmadığını kontrol edin.

-İzler: Zemine hafif un veya talk pudrası serpip ertesi gün izleri kontrol ederek yeni izlere dikkat edin.

-İdrar: Farelerin mesaneleri zayıftır, sık sık idrara çıkarak, izler bırakmalarına sebep olur. Ve özellikle dolaplarda ve çatı katlarında arkalarında fark edilebilen güçlü bir amonyak benzeri koku bırakmalarına neden olur. Ağır istila sırasında vücut yağı ve kirle birlikte idrar 4 cm yüksekliğe ve 1 cm genişliğe kadar küçük tepecikler oluşturabilir. Bir istila ile uğraşıldıktan sonra bile koku kalıcı olabilir, bu nedenle sorunu çözmek önemlidir.

-Yuvalar: Fareler, genellikle çatı katlarında, asma tavanlarda, boşluk duvarlarında, döşeme tahtalarının altında, buzdolaplarının arkasında ve havalandırma dolaplarında bulunan kolay parçalanabilen malzemelerden yuvalar yapar.

Herhangi bir fare belirtisi fark ederseniz, evinize daha fazla zarar vermekten ve hastalıkların yayılma riskinden kaçınmak için profesyonel fare kontrolüne başvurmalısınız.

En yaygın görülen fare türleri

en yaygin gorulen fare turleri

en yaygin gorulen fare turleri

İstilalarda yaygın olarak bulunan iki ana fare türü vardır. Yaklaşık 5 cm uzunluğunda ve açık kahverengi olan daha büyük, uzun kuyruklu tarla faresi (Apodemus sylvaticus) ve daha küçük kahverengi / gri ev faresi (Mus domesticus).

Fareler çok küçük olmalarına rağmen yiyecek avlarında geniş alanlarda dolaşırlar ve hızlı hareket ederler. Sıkışık dar boşluklardan geçebilir ve dikey duvarlara tırmanabilirler.

Fareler ayrıca salmonella ve leptospirosis gibi hastalıklar da taşır, bu nedenle sorunu hızlı bir şekilde kontrol etmek önemlidir.

altun ilaçlama teknisyenleri İstanbul un tüm bölgelerinde hizmet vermektedir ve farelerin çıkarılması konusunda iyi eğitimlidir

Fareden Nasıl Kurtulurum?

faredem nasil kurtulurum

faredem nasil kurtulurum

Fareden nasıl kurtulurum diye kara kara düşünüyor musunuz? O halde vakit kayıp etmeden bizimle iletişime geçin, sizi kalıcı olarak farelerden kurtaralım. Fareler esnek vücut yapısına sahip, memeli canlılar arasında yer alır. Evinizde her türlü delikten ve boşluktan girerek evinizi istila edebilirler. Farklı fare türleri bulunur. Fare türüne göre renkleri de değişir. Bütün fareler masa , tahta ve plastik gibi sert cisimleri keskin dişleri ile kemirebilir. Bu nedenle evde eşyalara zarar vererek maddi zarara yol açarlar. Genellikle kirli alanlarda yaşarrlar ve bu alanlardaki mikropları insanların evlerine getirerek hastalığa sebep olurlar. Hemen hemen her türlü madde, fare için besin olabilir. Evinizde fare olduğunu düşünüyorsanız en etkili fare ilaçlama ilacı için bizimle iletişime geçin.

Bir istilaya sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen fare  ilaçlama servisimizi aramalısınız. Gelecekteki sorunları önlemek için yapabileceğiniz çeşitli şeyler vardır:

-Bahçeleri Temiz Tutun: Fareler, çatınıza tırmanmak için sarkan ağaç dalları, çalılar ve asmalar kullanabilir, bu nedenle bitkilerin doğru şekilde kenarınızdan kesildiğinden emin olun. Duvarlara yakın aşırı büyümüş bitki örtüsü, yuvalama alanı olarak kullanabilecekleri çekici bir barınak sağlar. Çiminizi biçmek, yiyecek için barınak ve tohumları azaltarak farelerin caydırılmasına da yardımcı olacaktır.

-Yiyecek Saklama: Farelerin evinize girmesini engellemek için yiyecekleri plastik veya metal kaplarda saklayın ve tezgahlarda çabuk bozulan maddeler bırakmaktan kaçının. Yiyecek atığını ve kırıntıları da temizlediğinizden emin olun.

-Atıkların Yok edilmesi: Çöp kutularını düzenli olarak boşaltın ve mümkünse çöp kutuları evinizden uzak tutun.

Evde Fareden Kurtulma Yöntemleri

Evinde fare olduğunu düşünen kişiler kendi başlarına bazı yöntemlere başvuruyorlar. Ancak bu yöntemleri denemeniz, zaman kaybına ve farelerin sayısının artmasına neden olur. Farelerle kendiniz baş etmeyin. Bunun yerine bizimle iletişime geçerek en profesyonel fare ilaçlama servisinden hizmet alın. Evden farelerden kurtulmanın en etkin yolu budur. Fare ile mücadele etmek profesyonel bir iştir. Farelerden kurtulmanız için şirketimiz sıvı ilaçlama yönteminden faydalanmaktadır. İlaçlama yapılmadan önce hazırlık yapılması şarttır. Aksi halde kişilerde solunum yolu problemleri gibi hastalıklar görülebilir.

Fare İlaçlama Kokusuz Yöntemle Nasıl Yapılır?

Kokusuz yöntemlerle ilaçlama yapıldığı zaman çoğu zaman 3 4 seans işlemin tekrar ettirilmesi gerekir. Bununla birlikte Fare ilaçlaması için en iyi şirket olarak bilinen Altun ilaçlama, tek bir seansta fare, hamam böceği ve pire gibi en inatçı canlılardan bile tek seansta kurtulmanızı sağlar. Kokulu ilaç kullandığınız zaman mekana ilaçlamadan hemen sonra girmenizde bir sakınca bulunmaz. Mekanı işlem sonrasında temizleyebilirsiniz. Genelde işlem kısa sürer.

Ultrasonik kovucular fare ilaçlamada işe yarıyor mu ?

Çarşı pazarda ve internette , fareler için ilaçlama / fare mücadelesi ile ilgili arama yaptığınızda sıklıkla karşınıza ultrasonik / sesli fare kovucularını görebilirsiniz fakat biz böcek ve haşere ilaçlama şirketi ve servisi olarak  ultrasonik / sesli fare kovucularını tavsiye etmiyoruz. Bu cihazlar genelde net çözümler getirmemektedir.

Hangi fare türlerini ilaçlıyoruz ;

İstanbul’da sıklıkla görülen fare türleri şunlardır :

  • Ev faresi
  • Fındık faresi
  • Lağım faresi
  • Çatı faresi

Evlerde görülen fare türü genellikle fındık faresi olmaktadır ve fındık fareleri çoğunlukla tek başlarına dolaşmazlar. Aile şeklinde gıda arayan fındık fareleri, serçe parmak boyutlarında ve ortalama bir hamam böceğinin geçebileceği tüm gediklerden geçebilmektedir. Fındık fareleriyle ilgili en iyi sonuç veren mücadele yöntemi –iyi bir rodentisit markası kullanılmak şartıyla- kemirgen istasyonlamasıdır. Dikkat ederseniz, tüm avm otoparklarında, fabrika dış alanlarında, büyük sitelerin bahçe ve otoparklarında, tüm hastane dış alanlarında kemirgen istasyonlarını görebilirsiniz.

Fare İle Mücadele!

Fareler hızlı bir şekilde üremektedir. İnsanların yaşam alanlarında veya yakınlarında beslenme ve üreme alanları bulan canlılardır. Hızlı bir şekilde üremesi ve hızlı bir şekilde büyümesi ile eksiden tercih edilen kapan ya da yapışkan artık yetersiz gelebiliyor. Günümüzde teknoloji’nin ilerlemesi ile yetersiz ve etkisiz alanlar için sertifika sahibi firmamız kesin çözüm sunuyor. Sizlere firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Çeşitli teknikler kullanarak ortamın kısa sürede hijyenik olmasını ve bir daha fare gibi tüm haşere türleri ile karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Fare ile mücadele de farklı teknikler kullanıyoruz. Örneğin; istasyon yemleme, pellet serpme, paste zehir gibi farklı teknikler uyguluyoruz. Bu sayede kısa süre içerisinde ortamı farelerden arındırıyoruz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Sektörde kaliteli ilaçlarımız ile kısa sürede çözüm sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en uygun ücretlerde hizmet sağlıyoruz. Firmamızın kullandığı ilaçlar ve cihazlar son derece kalitelidir. Fare türü, büyüklüğü ve yoğunluğuna bağlı olarak fare ilaçlama teknikleri uyguluyoruz.

Firmamızı ihtiyaç anından çekinmeden dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Uzman personellerimiz kısa sürede hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak sizlerin memnuniyeti için hizmet sunmaktadır. Tüm fare ilaçlama ve haşere ilaçlama için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Altunilaclama.com Fare ilaçlama hizmeti

Altun ilaçlama güler yüzlü hizmet kadrosuna sahip, yılların tecrübesi ile çalışan, sorunlara anında çözüm bulan, gerekli ve uygun ürünleri kullanan, işinde uzman ve bütün haşere ilaçlaması için yardım alabileceğiniz bir şirkettir. Randevu almak için online ortamdan resmi internet sitesinden ya da telefon numarasından bizimle iletişime geçin.

En iyi Fare ilaçlama  şirketi İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, ilk randevudan sonra bu konularda analiz çalışması yapar. Analiz sonucuna göre rapor tutulur ve fiyat belirlenir. Altun ilaçlama ile iletişime geçerek randevu alın, ilk adımı atın!

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp