Fare ilaçlama Nasıl Yapılır ? 🥇 Fareden kurtulma yolları » İstanbul
Altun ilaçlama » Fare ilaçlama

Fare ilaçlama

Fare ilaçlama konusu, istanbul’da özellikle 1990 lı yılların başlarında fareler için ilaçlama hizmeti veren profesyonel firmaların hizmet vermeye başlamasıyla revaç kazanmıştır. Özellikle fabrikalarda,gıda üretim alanlarında ve site gibi alanlarda ihtiyaç duyulan kemirgen ilaçlama hizmeti, google arama sonuçlarında da kendi alanında sıklıkla aranan bir kelime öbeği olmuştur.

Sağlık Bakanlığı onaylı fare ilaçlama hizmeti veren şirketimizin ilaçları ne size ne de evcil hayvanınıza zarar verecek. Uzman ekibimiz sizi ilaçlamadan önce, sonra ve ilaçlama sırasında ne yapmanız gerektiğine dair sizi bilgilendirecek. Bu kurallar uymanız halinde en etkili sonucu en kısa sürede almanız mümkün olacak. Sıvı ilaçlama yapıldığı zaman fareler bu ilaçların kokusundan etkilenerek bulundukları yerden çıkarlar. Sıvı ilaçlama evin kapalı bölgeleri için etkili olan bir yöntemdir.

Eğer evde bulunan fareden nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız, alanda gerekli çalışmalara başlamamız ve ilaçlama işine girişmemiz için bizimle iletişime geçin. Sonuçları gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız! Hem de bu hizmeti oldukça ekonomik bir fiyattan almanın keyfini yaşayacaksınız.

Fare ilaçlama şirketi arıyorsanız ;

Fareler için ilaçlama şirketi arayanlar.! farelerle mücadele hizmeti verene firmaların fare ilaçlaması yorumlarına odaklanır olmuştur. Aslında kemirgen mücadelesiyle ilgili hizmet almak isteyen bir kişinin de google arama sonuçlarında karşısına çıkan fareler için ilaçlama şirketi linklerinden hangi  ilaçlama firmasından hizmet alacağı kararını da haşere ve böcek ilaçlama yorumları alanları belirlemelidir. İstanbul Kimya ilaçlama LTD olarak firmamız 1990 lardan bu yana tüm İstanbul’da pire, ev, haşere, hamam böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Özellikle kemirgen ilaçlaması yapan servisimiz, son yirmi yılda 20.000 den fazla mekanda farelerden kurtulmak için haşere ilaçlaması servisi hizmeti vermiştir. Konuyla ilgili en tecrübeli kemirgen ilaçlama şirketi biziz.

Fare ilaçlama servisi veya fare ilaçlama şirketi seçerken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ?

Fare ilaçlaması servisleri. Fareler için ilaçlama şirketi arama sonuçlarında hep üst sıralardayız, bunun sebeplerini sıralamak gerekirse ;  İstanbul Kimya ilaçlama nın artık İstanbul’da fareler için ilaçlama konusunda bir marka olması, firmalar tarafından tanınır olması ve elbette işini iyi yapmasıdır. Fare denince biz akla geliyoruz.

Fareden Nasıl Kurtulurum?

Fareden nasıl kurtulurum diye kara kara düşünüyor musunuz? O halde vakit kayıp etmeden bizimle iletişime geçin, sizi kalıcı olarak farelerden kurtaralım. Fareler esnek vücut yapısına sahip, memeli canlılar arasında yer alır. Evinizde her türlü delikten ve boşluktan girerek evinizi istila edebilirler. Farklı fare türleri bulunur. Fare türüne göre renkleri de değişir. Bütün fareler masa , tahta ve plastik gibi sert cisimleri keskin dişleri ile kemirebilir. Bu nedenle evde eşyalara zarar vererek maddi zarara yol açarlar. Genellikle kirli alanlarda yaşarrlar ve bu alanlardaki mikropları insanların evlerine getirerek hastalığa sebep olurlar. Hemen hemen her türlü madde, fare için besin olabilir. Evinizde fare olduğunu düşünüyorsanız en etkili fare ilaçlama ilacı için bizimle iletişime geçin.

Evde Fareden Kurtulma Yöntemleri

Evinde fare olduğunu düşünen kişiler kendi başlarına bazı yöntemlere başvuruyorlar. Ancak bu yöntemleri denemeniz, zaman kaybına ve farelerin sayısının artmasına neden olur. Farelerle kendiniz baş etmeyin. Bunun yerine bizimle iletişime geçerek en profesyonel fare ilaçlama servisinden hizmet alın. Evden farelerden kurtulmanın en etkin yolu budur. Fare ile mücadele etmek profesyonel bir iştir. Farelerden kurtulmanız için şirketimiz sıvı ilaçlama yönteminden faydalanmaktadır. İlaçlama yapılmadan önce hazırlık yapılması şarttır. Aksi halde kişilerde solunum yolu problemleri gibi hastalıklar görülebilir.

Fare İlaçlama Kokusuz Yöntemle Nasıl Yapılır?

Kokusuz yöntemlerle ilaçlama yapıldığı zaman çoğu zaman 3 4 seans işlemin tekrar ettirilmesi gerekir. Bununla birlikte Fare ilaçlaması için en iyi şirket olarak bilinen Altun ilaçlama, tek bir seansta fare, hamam böceği ve pire gibi en inatçı canlılardan bile tek seansta kurtulmanızı sağlar. Kokulu ilaç kullandığınız zaman mekana ilaçlamadan hemen sonra girmenizde bir sakınca bulunmaz. Mekanı işlem sonrasında temizleyebilirsiniz. Genelde işlem kısa sürer.

Ultrasonik kovucular fare ilaçlamada işe yarıyor mu ?

Çarşı pazarda ve internette , fareler için ilaçlama / fare mücadelesi ile ilgili arama yaptığınızda sıklıkla karşınıza ultrasonik / sesli fare kovucularını görebilirsiniz fakat biz böcek ve haşere ilaçlama şirketi ve servisi olarak  ultrasonik / sesli fare kovucularını tavsiye etmiyoruz. Bu cihazlar genelde net çözümler getirmemektedir.

Hangi fare türlerini ilaçlıyoruz ;

İstanbul’da sıklıkla görülen fare türleri şunlardır :

  • Ev faresi
  • Fındık faresi
  • Lağım faresi
  • Çatı faresi

Evlerde görülen fare türü genellikle fındık faresi olmaktadır ve fındık fareleri çoğunlukla tek başlarına dolaşmazlar. Aile şeklinde gıda arayan fındık fareleri, serçe parmak boyutlarında ve ortalama bir hamam böceğinin geçebileceği tüm gediklerden geçebilmektedir. Fındık fareleriyle ilgili en iyi sonuç veren mücadele yöntemi –iyi bir rodentisit markası kullanılmak şartıyla- kemirgen istasyonlamasıdır. Dikkat ederseniz, tüm avm otoparklarında, fabrika dış alanlarında, büyük sitelerin bahçe ve otoparklarında, tüm hastane dış alanlarında kemirgen istasyonlarını görebilirsiniz.

Fare ilaçlama için fiyat Nasıl Belirlenir?

Fare ilaçlama fiyat belirlenmesinde kullanılan ilaçlama tekniği, kullanılan ilaçlar, ilaçlama yapılan yer, farelerin sayıları, fare çeşitleri gibi etkenler rol oynar. Uygun fare ilaçlama firmaları aracılığı ile evinizi, ofisinizi ilaçlatmak isterseniz İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Fare ilaçlama Ne kadar ?

Detaylı bilgi için hemen arayın ya da formu doldurun biz sizi arayalım.

Altunilaclama.com Fare ilaçlama hizmeti

Altun ilaçlama güler yüzlü hizmet kadrosuna sahip, yılların tecrübesi ile çalışan, sorunlara anında çözüm bulan, gerekli ve uygun ürünleri kullanan, işinde uzman ve bütün haşere ilaçlaması için yardım alabileceğiniz bir şirkettir. Randevu almak için online ortamdan resmi internet sitesinden ya da telefon numarasından bizimle iletişime geçin.

En iyi Fare ilaçlama  şirketi İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, ilk randevudan sonra bu konularda analiz çalışması yapar. Analiz sonucuna göre rapor tutulur ve fiyat belirlenir. Altun ilaçlama ile iletişime geçerek randevu alın, ilk adımı atın!

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp