Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

güve

Güve ilaçlama hizmetlerinde açık ve kapalı alanlarda hizmet verebiliriz. Sahip olduğumuz nitelikli ilaçlarımızla beklentilerinizi karşılayabiliriz.

Güve ilaçlama hizmetinde uzun zamandır evlere hizmet sunuyoruz. Nemli ve sıcak alanları seven güveler genel olarak kahverenginde bulunur. Güvelerin kanatlarının üstünde pullar yer alır. Karanlığı seven bu böcekler özellikle gece saatlerinde aktif şekilde hareket eder. Güveler yünlü kumaşları çok sever. Bazı güveler ise unlu mamullerine zarar verir. Güveler tek seferde birden fazla yumurta bırakabiliyor. Bu yüzden müdahale edilmelidir.

Güve İlaçlama

Güve ilaçlama hizmetlerinde gereken desteği verebiliriz. Günün her saati güve ilaçlaması yapabiliriz. Güve problemi yaşıyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Sıvı ya da jel ilaçlaması yapabiliriz. Sıvı ilaçlama yöntemi son derece etkilidir. Sıvı ilaç uygulanırken pompa ile püskürtme yöntemi kullanılır. Güve ilaçlaması uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. İlaçlama uygulamalarımızın etkisi kısa sürede kendisini gösteriyor.

Güve İlaçlaması Sonrası Ne Yapılır?

Kokulu ilaçlama yapılması durumunda alanın iki saat kapalı kalması gerekir. Kokusuz ilaçlama da ise yarım saat havalandırmak yeterlidir. Güve ilaçlama sonrasında rahatlıkla temizlik yapabilirsiniz. İlaçlama sonrasında birkaç gün ıslak temizlik yapılmamalıdır. İlaçlama konusunda detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Böcek ilaçlarımızın tamamı onaylıdır. Sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla ilaçlama hizmeti verebiliyoruz. Farklı tür böceklere özel ilaçlarımız yer alıyor. Sağlığa etkisi olmayan ilaçlarımızla tertemiz bir ortam sunuyoruz.

Güveler sağlığımızı tehdit eden böcek türleri arasındadır. Güve ilaçlama servisi olarak en iyi mücadeleyi verebiliriz. İlaçlama yöntemlerimizle her zaman ekonomik bir şekilde hareket ediyoruz. Garantili ilaçlama servisimiz sayesinde bu noktalara gelebilmeyi başardık. Uzun zamandır başarılı hizmet vermemiz müşteri sayımızın artmasına neden oldu. Böcek ilaçlama alanında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek verebiliriz. Yaşam alanlarınızı tehdit eden güvenlerden kurtulabilmek için profesyonel ilaçlama gerekir. Bu adres üzerinden evleriniz sağlıklı bir yaşam sürdürmeniz için gerekli müdahaleleri yapabiliriz. Güveleri doğru şekilde ilaçlamak en doğru etkiyi alabilmenizi sağlar. Biz güveler hakkında bilgi sahibi bir ekibiz. Güve ilaçlama firmamız haşere ve diğer böcek türlerini tespit eder ve gerekli ilaçlama çalışmalarına başlar.

Güve Biyolojisi

Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Güveler 3 mm boylarında küçük ve oval böceklerdir. Bunlar insanlara zarar vermez ama kişisel eşyalara, giysilere zarar verirler. Güveler hayvan kılından yapılmış her türlü eşya üzerine yerleşirler ve yerler.(Kaşmir, yünlü, ipekli giysiler gibi) Güve ilaçlama konusunda ilaçlama servisimize başvurabilir, hemen şimdi arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kontrol önlemleri

Güvenin yaygın ortamlarda kontrolü için kesinlikle profesyonel bir uygulamaya başvurmak ve ayrıca korunmak için şahsi önlemler almak gerekir. Giysileri kesinlikle tavan arası, merdiven altı gibi yerlerde saklamayın. Temiz kutu içinde saklayın ve tam kapalı tutun. Giysileri kullanma talimatına uygun olarak saklayın. Kutuların içine naftalin koyun. Güve ilaçlama servisimiz Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmetinizdedir. Güve ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp