iş yeri ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON ! » Haşere ilaçlama
Altun ilaçlama » Hizmetlerimiz » iş yeri ilaçlama

iş yeri ilaçlama

Altun ilaçlama işletmenizi istila edebilecek böcek ve fare ile mücadele ederek, işinizdeki başarınızda size yardımcı olur.
Haşere ve kemirgen problemlerinden kaynaklanan sağlıksız sanitasyon koşulları, müşteri kayıplarına ve bunun doğal sonucu olarak kar kaybına neden olabilmektedir sizde geç kalmadan iş yeri ilaçlama hizmetlerimizden faydalanın.

Etkin ve profesyonel yöntemlerle yapılan mücadele para tasarrufu yapmanızı sağlarken, müşterileriniz ve çalışanlarınız için sağlıklı bir ortam oluşturur. iş yeri ilaçlama

Böcek ilaçlama servisimiz hizmetinizdedir. 

işyeri ilaçlama için herkesin tercihi neden Altun ilaçlama?

Neden Altun ilaçlama ? 15 yıllık birikimimizi Türkiye’de yüzlerce müşteriyle paylaşıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı insektisitler kullanıyoruz. Endüstrimizde en deneyimli, eğitimli ve başarılı yönetim ve teknik servis ekibiyle çalışıyoruz. Maksimum etkinlik sağlamak üzerine tasarlanmış uygulama programları sunuyoruz. .Sektörünüze ve işletmenize özgü haşere ve kemirgen kontrolü ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor, düzenli raporlama yapıyor, personelinize eğitim seminerleri düzenliyor ve mevzuatlarla uyumlu çalışmanızda size yardımcı oluyoruz. Hizmet taleplerine hızlı, sağduyulu ve en uygun şekilde cevap veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve Garanti

Müşteri Memnuniyeti ve Garanti , Çağrılarınız anında cevaplandırılacaktır. Çağrınızın alınmasını takip eden 24 saat içerisinde talep ettiğiniz hizmet verilecek veya işletmeniz ziyaret edilecektir.Normal faaliyetinizin aksamaması için, hizmetimiz size en uygun zamanda verilecek ve belirlenen saatte hazır bulunulacaktır.Hizmet sözleşmesi kapsamında yazılı olarak taahhüt edeceğimiz standart ve garantilere her koşulda uyulacaktır. Müşterimizin memnuniyetsizliği durumunda , yine müşterimizin istediği gün ve saatte istediği uygulama yöntemiyle ücretsiz ilaçlamayı gerçekleştirmekteyiz.Profesyonel görünüm ve davranışın yanı sıra, kullandığımız ürünler, ekipmanlar ve hizmet prosedürlerimizle işletmenize verdiğimiz önem ortaya konulacaktır.

Altun ilaçlama ile Haşere ve kemirgen kontrolü:

Uzmanlaşmış Haşere ve Kemirgen Kontrolü ile Uzmanlaşmış Endüstrilere Hizmet Vermek Altun ilaçlama, farklı sektörlerdeki işletmelere hizmet vermenin zorluklarını bilerek, tüm uluslararası deneyimini ve eğitim gücünü sizinle çalışmak amacıyla ortaya koymaya hazırdır.

Koruduğumuz farklı endüstrilerden bazıları :

  • Gıda Fabrikaları ilaçlama
  • İlaç fabrikaları ilaçlama
  • Sağlık kurumları ilaçlama
  • Otel ve motel ilaçlama
  • Alışveriş ve iş merkezleri ilaçlama
  • Catering işletmeleri ilaçlama
  • Restaurantlar ve fast food zincirleri ilaçlama
  • Eğitim kurumları ilaçlama
  • İş yeri ilaçlama

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp