iş yeri ilaçlama

atasehir

Altun ilaçlama, kurulduğu günden itibaren en güvenilir hizmetleri ayağınıza kadar getiren iş yeri ilaçlama firmamız her zaman kaliteden taviz vermeden çalışmaktadır.

İşletmenizi istila edebilecek böcek ve fare ile mücadele ederek, işinizdeki başarınızda size yardımcı olur. Haşere ve kemirgen problemlerinden kaynaklanan sağlıksız sanitasyon koşulları, müşteri kayıplarına ve bunun doğal sonucu olarak kar kaybına neden olabilmektedir sizde geç kalmadan iş yeri ilaçlama hizmetlerimizden faydalanın.

İş yeri ilaçlama firması olarak her geçen gün kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile firmamız sektöründe bulunan firmalar arasında her zaman lider konumda yer almaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz son derece sağlığa zararı olmayan ilaç malzemeleri ve en son sistem ekipmanlar ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her türlü iş yeri ilaçlama hizmetleri için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İş Yeri İlaçlama Nasıl Yapılır?

İş yerleri her zaman gelir sağlayan alanlar olup geçim sağlamak adına çok önemli bir yere sahip olmaktadır. İş yeri ilaçlama hizmetleri veren firmamızda her türlü haşere çeşitleri en kısa sürede yok edilmektedir. Bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalındığı zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizlerin isteği üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz iş yerinize gelerek keşif yapmaktadır. Keşifler haşere çeşitlerine göre en kısa sürede ilaçlama yapılması adına gerekli olmaktadır.

Yapılan keşif sonrasında işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son teknolojik ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile en ince detaylı olarak ilaçlama hizmetlerini vermektedir. İlaçlama sırası ile çevreye ve eşyalara zarar vermeden çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır. İşlemler bittikten sonra belli bir süre beklenmeli ve haşerelerin tamamen ölmesi beklenmektedir. Bekleme süresi bittikten sonra derinlemesine temizlik yapılarak iş ve zaman kaybı yaşanmasan kaldığı yerden devam edilmektedir.

İş Yeri İlaçlama Fiyatları

Haftanın her günü ara vermeden çalışmalarına devam eden firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve insan sağlığı çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. İş yeri ilaçlama fiyatları firmamızda çok daha uygun olduğundan bütçeleri zorlamaz. Ayrıca her zaman fiyatlarda değişiklik böcek çeşitlerine, ilaçlama yöntem türlerine ya da kullanılan ilaç ürün çokluğun göre yapılmaktadır.

işyeri ilaçlama için herkesin tercihi neden Altun ilaçlama?

30 yıllık birikimimizi Türkiye’de yüzlerce müşteriyle paylaşıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı insektisitler kullanıyoruz. Endüstrimizde en deneyimli, eğitimli ve başarılı yönetim ve teknik servis ekibiyle çalışıyoruz. Maksimum etkinlik sağlamak üzerine tasarlanmış uygulama programları sunuyoruz.

Sektörünüze ve işletmenize özgü haşere ve kemirgen kontrolü ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor, düzenli raporlama yapıyor, personelinize eğitim seminerleri düzenliyor ve mevzuatlarla uyumlu çalışmanızda size yardımcı oluyoruz. Hizmet taleplerine hızlı, sağduyulu ve en uygun şekilde cevap veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve Garanti

Müşteri Memnuniyeti ve Garanti , Çağrılarınız anında cevaplandırılacaktır. Çağrınızın alınmasını takip eden 24 saat içerisinde talep ettiğiniz hizmet verilecek veya işletmeniz ziyaret edilecektir. Normal faaliyetinizin aksamaması için, hizmetimiz size en uygun zamanda verilecek ve belirlenen saatte hazır bulunulacaktır.

Hizmet sözleşmesi kapsamında yazılı olarak taahhüt edeceğimiz standart ve garantilere her koşulda uyulacaktır. Müşterimizin memnuniyetsizliği durumunda , yine müşterimizin istediği gün ve saatte istediği uygulama yöntemiyle ücretsiz ilaçlamayı gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel görünüm ve davranışın yanı sıra, kullandığımız ürünler, ekipmanlar ve hizmet prosedürlerimizle işletmenize verdiğimiz önem ortaya konulacaktır.

İş Yeri İlaçlama Hizmetlerinde Güven

Genel olarak böcekler çeşitli büyüklükte ve renklerde olan canlılar olup bu canlılar yemek atıkları ile beslenmektedir. İş yerlerini işgal eden ve rahatsız ederek huzur kaçıran bu canlıların yok olması için düzenli olarak mekanların ilaçlanması gerekir. Şayet düzenli bir şekilde ilaçlama yapılmayan iş yerlerinde böcekler zaman içinde daha fazla çoğalarak sağlık bakımından büyük tehditler oluşturmaktadır.

Hem sağlık bakımından hem de işlerinizin aksamaması için ilaçlama hizmetleri almanız çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Her türlü kaliteli ilaçlama hizmetleri için her zaman işlerinde başarılı olan ve yüksek kalitede hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Altun ilaçlama ile Haşere ve kemirgen kontrolü:

Uzmanlaşmış Haşere ve Kemirgen Kontrolü ile Uzmanlaşmış Endüstrilere Hizmet Vermek Altun ilaçlama, farklı sektörlerdeki işletmelere hizmet vermenin zorluklarını bilerek, tüm uluslararası deneyimini ve eğitim gücünü sizinle çalışmak amacıyla ortaya koymaya hazırdır.

Koruduğumuz farklı endüstrilerden bazıları :

  • Gıda Fabrikaları ilaçlama
  • İlaç fabrikaları ilaçlama
  • Sağlık kurumları ilaçlama
  • Otel ve motel ilaçlama
  • Alışveriş ve iş merkezleri ilaçlama
  • Catering işletmeleri ilaçlama
  • Restaurantlar ve fast food zincirleri ilaçlama
  • Eğitim kurumları ilaçlama
  • İş yeri ilaçlama

Güvenilir İş Yeri İlaçlama Hizmeti

Mevsimlerin değişmesi ile değişen hava şartları nedeni ile iş yerlerinde pek çok farklı böcek çeşitlerinin oluşumu olmaktadır. Bu böceklerin oluşumu zaman içinde çoğalarak çeşitli hastalıkları meydana gelmesine ve istenmeyen sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Özellikle kafe, lokanta, restoran ya da pastane gibi yiyecek üretimi yapılan iş yerlerinde böcek çeşitlerini görmek kaçınılmaz olmaktadır. Pire, böcek, kene ya da fare gibi zararlı canlıların yer aldığı iş yerlerinin en ince detayına kadar tertemiz olmasına ve böceklerden arınmasına yardımcı olan ilaçlama hizmetleri almak en doğru karar olacaktır.

Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan iş yeri ilaçlama firmamız her türlü haşerelerin yok olması için yardımcı olmaktadır. Bu tarz sorunları olan kişiler için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamızdan aldığınız hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp