Altun İlaçlama | Sağlığınız İçin Profesyonel Çözümler > Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

gümüşbalıkçığı

Gümüş balıkçılar aşırı hızlı üremesi nedeniyle yaşam alanlarınızı ciddi tehlikeye sokabiliyor. Bunun için mutlaka güvenilir ilaçlama desteği almanız gerekiyor.

Gümüş balıkçılar ilaçlama çalışmalarımızla öne çıkan firmalardan bir tanesidir. Gümüş balıkçıklar ilkel böcek türlerinden bir tanesidir. Kanatları bulunmaz. Böceğin vücut yapısı uzaktan tam olarak anlaşılamamaktadır. Gri renkli ve balık görünümündedir. Hızlı bir şekilde hareket ediyor. Bu haşere türüne evde sıklıkla rastlayabilirsiniz. İlaçlama firması olarak bu böcek türüne karşı gerekli desteği verebiliriz. Ekonomik ilaçlama hizmetlerimizle aradığınızı sunabiliriz.

Uzman İlaçlama Servisi

Gümüş balıkçıklar pullu böceklerden bir tanesidir. Bu canlıları ellerinizle yakalamaya çalıştığınız zaman zorlanırsınız. Oldukça kaygan bir yapıya sahiptir. Genellikle geceleri beslenen bu canlılar sabah saatlerinde saklanır.

Bu böceklerin varlığını sona erdirmek için mutlaka profesyonel ilaçlama hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Bu konuda gereken desteği sizlere verebiliriz. Böcek ilaçlama merkezimiz gerekli tüm ruhsatlara sahiptir. Firmamızdan yer alan ekibimiz uzman kişilerden bir araya geliyor. Sorunun büyüklüğüne göre günün her saati bizden hizmet alabilirsiniz.

Gümüş Balıkçı İlaçlama Fiyatları

Gümüş böceğinin türüne bağlı olarak yumurtlama sayısı değişebilir. Böcekler yumurtalarını sıcak ve nemli yerlere bırakır. Yumurtadan çıkan böceğin yetişkin boyutuna gelmesi için 4 ay gerekir. Bu nedenle kısa sürede ilaçlama çalışmasının yapılması gerekir. İlaçlama sonrasında gümüş böcekleri, yumurtalarını bırakacak bir yer bulamayacaktır.

Gümüş böceklerinden kurtulmak isterseniz mutlaka nemli bölgeleri kontrol etmelisiniz. Gümüş balıkçı böcek İlaçlama gerekli çalışmaları yaptıktan sonra ilaçlama hizmetlerini devreye sokar. Kuruluşumuzdan bu yana en iyisini sunmak için çalışma gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve güvenli ilaçla faaliyetleri ile tanışmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize profesyonel şekilde verebiliyoruz.

Yaşam alanlarını tehdit eden böcek türlerine kısa sürede önlem almak gerekir. Böcekler farklı nedenlerden dolayı evimizi istila edebilir. Bu tür sorunlar karşısında biz gerekli çözümleri sunabiliriz. Titiz bir şekilde çalışmalarına devam eden firmamız böcek ilaçlama servisi taleplerinize anında yanıt vermektedir. Ekiplerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Hizmetlerimizi tamamen sertifikalı bir şekilde yapabiliyoruz. İlaçlama hizmetlerinde ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunabiliriz.

Gümüş Balıkçığı Biyolojisi

Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Gümüş balıkçıklar veya fırça kuyruk olarak da tabir edilirler. Bütün böceklerin en ilkelleri olarak bilinirler. Kanatları yoktur ama diğer çoğu böceklerdeki gibi bölümlü bedenleri ve eklem bacakları vardır. Başlarından çok ince ve uzunca iki tane duyarga bulunmaktadır: Karnının alt kısmından çıkan duyargaya çok benzer üç veya dört tel ise arkasına yönelmiştir. Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Bunun sebeple, böceğin neresinin baş, neresinin arka olduğunu anlamak için çok dikkatli bakmak gerekmektedir. Gri renkli, 1-2 cm uzunluğunda balık görünümünde ve sık ayaklıdırlar. Çok seri hareket ederler. Bu haşerelere evlerde çok sık rastlanır, ayrıca fırınlarda bina duvarlarında sıcak yerlerde barınırlar. Hububat içerisine de girer ve yerleşirler. Kağıt ve kumaşla da beslenirler.

Gümüş Balıkçığı Böceği Zararları

Gümüş balıkçıkların çoğu, onlara gümüş renklerini veren pulcuklarla kaplanmışlardır. Gümüş balıkçıkların ellerinizle yakalamaya çalıştığınız vakit de çok kaygandırlar. Hızlı kaçarken ufak balıklara şaşılacak şekilde benzerler. Adlarından biri olan gümüş -balıkçık bu benzeyişten ileri gelmektedir Genellikle geceleri beslenir, gündüzleri ise kendilerine oyuk veya saklanabilecek bir cisim altı bulduklarından onları gündüz gözüyle görmek güçtür.

Böcek ilaçlama servisimiz ile irtibata geçerek, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp