Örümcek İlaçlama

rümcek

Örümcekler Türkiye’de artan bir endişe kaynağıdır. Özellikle de sahte dul örümceğinin’ dramatik artışından beri endişe artmıştır. İstanbul’da sahte dullar garajlar, tavan araları ve diğer tenha alanlara yayıldı. Yeni yuvalama alanları ve ağlarını kurmak için yerler ararken genellikle yaşam alanlarına girerler.

Örümcek Kontrol Acil Durumu

Örümcek problemi yaşamak, kiracılar ve ev sahipleri için çok üzücü olabilir. Bunu önlemek için sizlere hızlı bir şekilde örümcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

İstanbul merkezli teknisyenler, size genellikle 1 veya 2 saat içinde ulaşarak örümcek sorununu ortadan kaldırıyoruz. Sorununuzu tartışmak ve teknisyenlerimizi mümkün olan en kısa sürede size ulaştırmak için lütfen dostane güven veren ekibimizi arayın.

Altun İlaçlama uzman bir örümcek ilaçlama şirketidir.

Evinizi örümceklerden nasıl kurtarabilirsiniz?

Örümceklerin yaşam alanlarına doğrudan sprey veya toz uygulanır. Bunu genellikle bir boşluk sisleme veya duman tedavisi ile birleştiririz. Temas halinde örümcekler etkilenir ve sırayla ölürler.

Garantili Örümcek İlaçlama Servisi

Altun İlaçlamanın tüm hizmetleri bir garantiyle birlikte gelir. Sorun devam ederse, ücretsiz olarak geri geliriz. Hizmetimiz sorumluluk sigortamız kapsamındadır.

Biyolojisi 

Parazitlenmezler, hastalık bulaştırmazlar, yağmacılıkla, böcekleri yiyerek beslenirler. Örümceklerin çok türleri vardır. Boyları türe göre değişir. Bazıları insanda, sokarak zehirlenme yapar. Genellikle boyun, el, yüz, omuz ve kolundan sokarlar Evlerin loş karanlık ve nemli yerlerine yuvalanırlar. Sokulan yerde yanma, ağrı başlar kaşınır ve şişer, titreme bitkinlik oluşur. Nabız artması ve soğuk terleme görülür ısırık yerinde bir birine yakın iki nokta var ve Baş Dönme belirtileri oluyorsa örümcek düşünülebilir.

Örümcek ilaçlama servisi ile ilgili olarak bize ulaşabilirsiniz. Örümcek ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Kontrol Önlemleri 

Isırılan yer hızla emilir gerekirse orası biraz kanatılır. Yaraya amonyak sürülür ve doktora getirilir. Bina içine ve ürediği yerlere kalıcı etkili örümcek ilaçlama yapılır. Örümcek ilaçlaması için servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel örümcek haşere kontrolüne ihtiyacım olup olmadığını nasıl anlarım?

Türkiye’de yaşarken, daha zararlı örümceklerden bazılarına rastlamayacak kadar şanslıyız. Fakat bu ilaçlamaya ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. Sizleri, kiracılarınızı veya çalışanlarınızı kötü etkileyeceğini düşündüğümüz için hızlı ve etkili şekilde örümcek ilaçlama hizmteini sizlere sunuyoruz.

Evinizde veya iş yerinizde düzenli olarak örümcek görüyorsanız, örümceklerin çatı katı alanı ve boşluk duvarları gibi ev boşluklarının içine ve etrafına yuva yapması muhtemeldir.

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp