Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Sağlığınız için profesyonel çözümler

Altun Haşere Kontrol Servisi, sektöründe yeni bir anlayışla hizmet vermeye başlamıştır. “Sağlığınız için profesyonel çözümler” sloganıyla yola çıkan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Biz prensip sahibi bir şirketiz. Bizim ilkelerimiz vardır.

ilkelerimiz

Müşterilerimizi varlığımızın en önemli sebebi biliriz.Yeni Müşterileri ulaşmamız ya da kaybetmemizde onların büyük rol oynadığının bilincindeyiz.Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına karşı her zaman duyarlı olur, doğru tespitlerle onlara gösterdiğimiz itinayı gösteririz. Ürünümüzü veya hizmetimizi sattıktan sonra da memnuniyetinin devam etmesi için elimizden geleni yapmak zorundayız. Sadece ürün ve hizmet sunmanın yetmeyeceğini bilir, Müşterilerimize her zaman büyük bir saygı duyarız. Müşteri memnuniyeti en temel ilkemizdir. Müşteri veli nimetimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak ve beklentilerini karşılamak için en üstün ve mükemmel hizmeti vermeyi ilke edindik.Fark yaratmak, büyümek ve kar etmek için müşteri memnuniyetinin şart olduğunu unutmayız.Hizmet kalitemizin ve Müşterilerimizin beklentilerini karşılamanın ötesinde, üstün performans göstermeyi hedefleriz.Tüm Müşterilerimizin, koşulsuz olarak kaliteli hizmet alma hakkına sonuna kadar saygı duyarız.İstisnasız tüm Müşterilerimiz karşısında hizmet kalitemizden taviz vermemeyi temel ilke olarak benimseriz.Müşterilerimizin duygu ve düşüncelerini anlamamız gerektiğinin bilinciyle görevimizi yaparız.
En yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve bağlılık oluşturmak; Müşterilerimizin Altun Haşere Kontrol Servisi benim için çalışır ve gerçekleştirir, kendimi ALTUN Haşere Kontrol Servisi ile güvende hissederim.” demesini sağlamak için tüm performansımızla çalışırız. Kalite Politikamız

Hizmet ve ürünler

Müşterilerimize,doğru ürün ve hizmeti, doğru fiyattan, doğru zamanda, doğru satış ve hizmet kanalından sunmayı amaçlarız. Müşterilerimizi her ne nedenle olursa olsun hiçbir şeye zorlamayız.
Müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak tespit eder, kendisi için en doğru kararı verebilmesine yardımcı olacak doğru ve eksiksiz bilgiyi veririz. Müşterilerimizin ayrıca sormasını beklemeden, gerekli detayları içeren tüm bilgileri, eksiksiz ve doğru olarak anlatmamız gerektiğini biliriz. İhtiyaçları tam olarak karşılayacak ve uzun süre memnuniyeti sağlayacak ürün ve hizmetlere her zaman öncelik veririz.Müşterilerimize ihtiyacı olmayan ürün ve hizmeti satmayız, satmaya çalışmayız. Müşteriyi yönlendirmeyiz, müşteri tarafından yönlendiriliriz. Müşteriyi bekletmeyiz, zamanından çalmayız.

Müşterinin istediği ve müsait olduğu gün ve saatte kapısında olur hizmetimizi onun istediği zaman gerçekleştiririz. Verdiğimiz sözü tutarız.

Müşteri  Görüşleri

Müşterilerimizin, kullandıkları ürün ve hizmetle ilgili olarak şikayetlerini iletme hakkı olduğunu bilir ve bu hakka saygı gösteririz.Şikayetleri birer “armağan” olarak algılar ve her şikayetten ders çıkarmaya özen gösteririz.
Müşterilerimizin problemlerine çözüm getirecek ürünleri, taleplerini beklemeksizin sunmayı hedefleriz.
Henüz müşteri şikayetine neden olmasa bile, karşılaştığımız sorunların kalıcı çözüm alternatiflerini üretmek için büyük çaba gösteririz.
Yerine getiremeyeceğimiz sözü vermez, verdiğimiz sözü tutarız.
Sözlerimizi ve taahhütlerimizi zamanında yerine getirir, gecikmeden doğan problemlerin sorumluluklarını da üstleniriz. Müşterilerimizin görüşleri ve şikayetleriyle öncelikli olarak ilgileniriz.Şikayet konusunu takip eder ve şikayetin giderildiğinden emin oluruz. Kendimize ulaşan bir şikayetin çözümünden ilk sorumlu kişi olduğumuzu bilir, problemin çözümü için derhal girişimde bulunuruz. Hiçbir koşulda başarısızlığa bahane bulmaz, kusuru başkasında değil, önce içimizde ararız. Hatalardan ders çıkartmanın erdemine inananlardanız.Özür dilenecekse biz özür dileriz. Kalite Politikamız

Kurumsal Değerlerimiz

Müşterilerimizin gözünde saygınlık kazanmayı ve bu saygıyı her zaman korumayı temel amaçlarımızdan biri olarak benimseriz. Rakip firmalar hakkında asla olumsuz yorum yapmayız.
Hiçbir zaman kurum, görev, unvan ya da iş tanımımızı bahane ederek Müşteri memnuniyeti ilkelerine aykırı davranmayız.
Durum ve koşul ne olursa olsun müşteri memnuniyetinin sağlanması için birbirimize destek veririz.

Müşterilerimizin zaaflarından yararlanmaz, kar amacı güderek Müşterilerimize eksik ya da yanlış bilgi vermeyiz.Kalite ve hizmet anlayışımızı Müşterilerimizle paylaşmaya özen gösteririz.

DOĞRU VE ZAMANINDA BİLGİLENDİRME !

Her zaman güleryüzlü, saygılı ve nazik davranmaya çok önem veririz.Müşterilerimize hitap ederken özenli davranır, samimiyetin, mesuliyetin ve ciddiyetin sınırını iyi ayarlarız.
Görevimiz ne olursa olsun, her zaman Müşteri odaklı çalışırız.Müşterilerimize özel ve önemli olduklarını hissettirmeyi hedefleriz.Müşterilerimizle ilgilenemediğimiz durumlarda bile, ne zaman ilgilenebileceğimiz hakkında bilgi veririz.İyi bir dinleyiciyizdir, empati kurmasını biliriz. Müşterilerimizle konuşurken sözünü kesmeyiz, tüm dikkatimizi onlara vererek ihtiyaçlarını tam olarak anlamaya çalışırız.Çalan bir telefonu açtığımızda, iletilecek konunun sorumluluğunu üstlendiğimizi memniyetle kabul ederiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde karşılar; sunduğumuz hizmetin aksamaması için gerekli planlamayı yapar, öncelikleri belirleriz. Sunulan ürün ve hizmetler konusunda bilgi sahibi olup, kendimizi sürekli geliştirmek ve yetkinliğimizi artırmak için çalışırız. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra, Müşterilerimizin başka bir talebi olup olmadığını mutlaka sorarız.

Teşekkür etmeyi asla unutmayız. Bugün ve yarın ilkelerimizden ödün vermeyeceğimize söz veriyoruz!

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp