arı ile ilgili bilinmesi gerekenler

arı

En iyi arı ilaçlama servisi biziz !

Arı ile ilgili bilinmesi gerekenler : Arı ilaçlama servisi olarak tüm istanbul’a hizmet vermekteyiz. Arı ilaçlama kapsamında, arı kovanını kaldırıyor ve daha sonradan oluşabilecek risk faktörlerini önlüyoruz. Özel istanbul arı ilaçlama hizmetimiz ile en kısa zamanda sizlere hizmet verebilmek adına, aynı gün servis sağlıyoruz.

Arılar genel olarak sorun teşkil etmezler, ancak kovanlarının bulunduğu yerlerde, insanlara karşı saldırgandırlar. Arı ile kovanı arasına girdiğiniz zaman, koloni halinde saldırıya uğrayabilirsiniz. Bu şekilde birden fazla arı sokmasına maruz kaldığınız zaman mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca arı kovanlarının bulunduğu yerlerde, arılar kovanlarını korumak amacıyla saldırabilirler bu yüzden kovanın bulunduğu her yer potansiyel saldırı içermektedir. Bu yüzden arı ilaçlama hizmeti kapsamında, mutlaka Altun ilaçlama‘yı aramanız gerekmektedir.

Arı Biyolojisi

0,5–1 cm boyunda altın sarısı ve kahverengi dalgalıdır. Bal ve eşek arısıgibi türleri vardır. Duvar deliği, ağaç, çatı arası ev gibi yerlere petek yuva yaparak yerleşirler. Grup halinde yaşar çiçeklerden polen ve nektar toplar, depolar kışın bununla beslenirler. İnsanları ısırarak alerjik reaksiyona sebep olurlar. Arı konusunda uzmanından destek alınız. Arı ilaçlama servisimiz mevcuttur. arı ile ilgili bilinmesi gerekenler

Bal Arısı

Dünyada 90.000 dolayında böcek türü taksonomik olarak sınıflandırılmıştır. Bu 90.000 tür içinde 22.000 dolayında arı türü bulunmaktadır. Bal arısı diğer böcek türlerinden farklılık göstererek kendilerine has morfolojik ve anatomik yapılarını gelştirmiştir. Mesela bal arısında polen toplamaya yarayan polen sepetçiklerinin varlığı, polen ve nektarla beslenmeye geçiş bu değişimin en tipik örneğidir.

Kontrol Önlemleri

Arı yuvalarının ilaçlanması veya bozulması iledir. Böcek ilaçlama servisimize başvurunuz. Arı ilaçlaması konusunda tecrübeliyiz. Bu konuda bizi hemen şimdi arayabilir gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

İstanbul içerisinde gelen genel şikayet balkonlara ve çatı aralarında rastlanan arı kovanlarıdır. Bu kovanların temizliğinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp