Beykoz Böcek ilaçlama

beykozböcekilaclama

İstanbul’un ilçesi olan Beykoz ilçemiz halkına en kaliteli hizmetleri ile Beykoz böcek ilaçlama olarak siz müşterilerimize güven ve kaliteli şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız da işimize başladığımız günden beri ilaçlama olarak hizmet veren Beykoz böcek ilaçlama olarak siz müşterilerimizin isteklerine cevap vererek güven ile hizmet sunmaktayız. Her daim haftanın her günü firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz’da Böcek ilaçlaması  için seçiminiz Altun İlaçlama

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Beykoz da ormanlık alanların fazla bulunmasıyla birlikte böcek sorunu da çok sık olarak rastlanmaktadır. Beykoz böcek ilaçlaması yeşillik alanların yakınında bulunan ilçelerde yılan, kırkayak, çıyan gibi zararlı türlerdeki haşereler en sık rastlananlardandır. Bu haşereler yaşam alanlarımızı tehdit altına almaktadır. Bu nedenle böcek ilaçlama yaptırmamız şarttır. Etkili bir ilaçlama hizmeti alınmadığı takdirde tehlikeli olabilecek bu türler için hızlı bir şekilde önlem alınmalı ve haşere ilaçlama servisi ile sorunun kaynağından araştırılarak ilaçlama yapılmalıdır.

Beykoz Böcek İlaçlama Hizmetleri

Yıllardır verdiğimiz hizmet ile İstanbul’a bağlı olan Beykoz böcek ilaçlama hizmetlerimiz çok kaliteli ve tecrübeli kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır. Bit, pire, tahta kurusu, fare ve birçok böceklerin yok edilmesi için ilaçlama hizmetlerimizi vermekteyiz.  Firmamız da ev, apartman, işyeri, hastane, okul, kantin, gemi, araba, şantiye, fabrika, devlet kurumları ve özel kurumlarda hizmet vermekteyiz. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Firmamız ilaçlama firmaların en iyisi olmaktadır.

Beykoz Böcek İlaçlama Teknikleri

Firmamız olan Beykoz böcek ilaçlama teknikleri isteklerinize göre değişmektedir. Nereyi yaptırmak istiyorsanız ona göre tekniklerimiz ile bilgi alabilirsiniz firmamızı arayarak. Firmamız da jel ilaçlama, soğuk sisleme ve rezidüel uygulaması yapılmaktadır.

Jel uygulaması; çevre sağlığı ve insanlarımızın sağlığı için en çok kullandığımız bir uygulama tekniği olmaktadır. Bu teknik kalıcılığı uygulanan bölgeye veya mekana göre değişiklik gösterebilir. Jel tekniğimiz; böceklerin yuvasına ve yuva yapabilecekleri yerlere damla damla halinde uygulanmaktadır. 

Soğuk sisleme uygulaması; bu tekniğimiz insanlarımızın dediği gibi buharlama uygulaması olarak da söylenmektedir. Bu tekniğin önemli unsuru cihazı haznesinde bulunan ilacı soğuk hava şeklinde püskürtme işlemidir.

Rezidüel uygulaması; bu teknik özellikle kapalı mekanlarda uygulanmaktadır. Ayrıca ev duvarları ve zeminlerinin birleştiği yerlere, dolap arkalarına, fırın arkalarına, kapı aralarına ve herhangi evinizde veya işyerinizde bulunan dolap arkalarına uygulanan tekniktir. Bu tekniğimiz kalıcı bir işlemdir. Sıvı ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra belirli süre temizlik yapılmasını asla önermeyiz.

Beykoz Böcek İlaçlama Fiyatları

Her zaman firmamız  olan Beykoz böcek ilaçlama fiyatları en uygun olmaktadır. Fiyatlarımız ilaçlama yaptıracağınız yer ve mekana göre değişmektedir. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Beykoz’da böcek ilaçlama esnasında en çok rastlanan böcek türleri ;

Beykoz’un Kanlıca, Çubuklu, Anadoluhisarı gibi eski mahalleler, hem denize yakın olmaları dolayısıyla hem de uzun süredir kullanılan binalara ev sahipliği yaptığından, çeşitli böcekler için bir çekim noktasıdır. Bu kesimde en sık rastlanan böcek türüde hamam böcekleridir. Hamam böcekleri küçük boyutlarda böcekler olması nedeniyle üzerlerinde taşıdıkları virüsleri çok fazla alana geçirebilirler.

Beykoz Böcek ilaçlamasında %100 etkili sonuç !

sağlığınızı riske atmayın sertifikasız çalışmayın      ilaçlama sigorta

Hamam böcekleri genellikle binaların içinde yer alırlar. Beykoz böcek ilaçlaması ile binalarınız %100 garantili ve Sağlık Bakanlığından almış olduğu onay ile sizlerin sağlığını tehlikeye sokmadan ilaçlama işlemlerini yapmaktadır.

Beykoz böcek ilaçlama firmamızın ilaçlama hizmeti fiyatları ekonomiktir. İlaçlama firmamızın Beykoz ilçesinde de tüm İstanbul’un tüm ilçelerinde de aynı fiyat ve hizmet standartlarını sağlamaktadır.

HEMEN ARA Whatsapp