Adalar Böcek ilaçlama

adalarböcekilaclama

Firmamız uzun yıllardır verdiği hizmet ile Adalar böcek ilaçlama olarak her zaman sizlere en kaliteli ve güvenli hizmet vermekten son derece mutluluk duymaktadır.

Son teknoloji harikası ile yeni ilaçlama cihazları ile profesyonel ilaçlama kadromuz ile tam kapasite hizmet vermekte olan Adalar böcek ilaçlama firmamız en iyi, kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır.

Adalar için seçiminiz Altun ilaçlama

Dört tarafı sularla çevrili yeşil dokusu ve temiz havası ile eski İstanbul dokusunu bütünlüklü bir mimariyle yaşamak ve hem yerel halkın yanı sıra ziyaretçilere konaklama, restaurant hizmeti sunan cıvıl cıvıl adalarımız. Havaların ısınması ile zararlıların ortaya çıkması bu bölgemizde de ilaçlamaya gereksinin duymaktadır. Evlerimizin, konaklama ve restaurant alanlarımızın düzenli olarak ilaçlanması sağlık ve müşteri memnuniyeti açısından önem taşımaktadır. Adalar Böcek ilaçlama olarak sizlerin yanınızdayız.

Adalar Böcek İlaçlama Hizmetleri 

Firmamız da her zaman dört mevsim böcek ilaçlama yapılmaktadır. Adalar böcek ilaçlama firması olarak en kaliteli, güler yüzlü, profesyonel ve işinde uzman kadromuz ile ilaçlama yapmaktayız. Bizim firmamız da ilaçlanan bütün yerler en detaylı şekilde yapılmaktadır. İnsan sağlığı çok önemli ve kıymetlidir. Tecrübeli çalışanlarımız ile Adalar böcek ilaçlama hizmetlerini en iyi ve doğru şekilde sunmaktayız. Firmamız da verdiğimiz hizmetler; böcek ilaçlama, ev ilaçlama, büro-ofis ilaçlama, hastane ilaçlama, otel ilaçlama, restoran ilaçlama, okul ilaçlama, fare ve buna benzer birçok ilaçlama hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

Adalar Böcek İlaçlama Teknikleri

Her zaman firmamız da ilaçlama teknikleri çok kaliteli olmaktadır. Adalar böcek ilaçlama tekniklerimiz; Atomizer ile ilaçlama, sisleme cihazı ile ilaçlama, jel ile ilaçlama ve Pülverizatör ile çok kaliteli ve güvenli ilaçlama yapılmaktadır. 

Jel ilaçlama kokusudur ve buharlaşma özelliği bulunmamaktadır. Çok düşük oranıyla en hassas bölgeler için kullanılmaktadır. Gıda sektörleri, hastane, daire ve restoranlarda güvenle ve etrafa rahatsızlık vermeden yapılmaktadır. Atomizer ilaçlama; su ve ilaç karışımından yapılan solüsyon ve basınç aleti kullanılarak damla halinde yapılacak yerlere ilaçlama yapılmasıdır. Sisleme cihazı ile ilaçlama da bu yöntem daha çok tahta kurusu, pire ve sinekler de uygulanmaktadır. Çok büyük etkisi olmaktadır. İlaçlama esnasında etrafı rahatsız etmemek için çok az sesle ile çalışmakta olan elektrikli ilaçlama aletidir.

Adalar Böcek İlaçlama Fiyatları

Firmamız da istediğiniz yer ve mekanlara göre en uygun Adalar böcek ilaçlama fiyatları ile bütçelerine en uygun ve kaliteli hizmet güvencesi ile yardım etmekteyiz. Haftanın her günü 24 saat siz müşterilerimize her konuda en doğru biçimde hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız her firmada olduğu gibi ilaçlama yapılacak yere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Her zaman firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

 sağlığınızı riske atmayın sertifikasız çalışmayın         ilaçlama sigorta

Böcek türleri yaz aylarında doğanın canlanmasıyla beraber yuva oluşturmaya ve hızlı bir üreme evresine girmeye başlamakta ev ve iş yerlerinize kadar çeşitli yollardan ulaşmaktadır.

Adalar Böcek ilaçlama tüm zararlı haşere ve kemirgenlere karşı etkili ilaçlar ile ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama servisleri Sağlık Bakanlığı ruhsatı çalışma izni, kalifiye çalışma lisansı bulundurmalı profesyonel ilaçlama hizmeti vermelidir.

Kaliteli ilaçlama yöntemlerimiz ile mücadele sağlamaktayız !

Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele gibi tüm böcek ve fare türlerine karşı kaliteli ilaçlarımız ve yöntemlerimiz sayesinde etkili mücadele sağlamaktayız.

Adalar Böcek ilaçlama servisi Adalar’ın Maden, Merkez, Mesrutiyet, Nizam, Sedef Adası, Yalı, Burgaz, Büyükada, Cami, Dağ, Heybeliada, Karanfil, Kınalı ada, Kıyı olmak üzere tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Kesin sonuç almak için bize ulaşın !

Adalar Böcek ilaçlama deneyimli, eğitimli, başarılı yönetim ve teknik servis ekipleri ile çalışıp Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığının onayladığı çevre sağlığı ilaçları ile hizmet sunmaktadır.7/24 müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA Whatsapp