Sertifikalarımız

Altun ilaçlama, TSE Belgeli ürünler kullanır, TSE Hizmet yeterlilik Belgesine sahip hizmet verir ve tüm servis elemanları uygulayıcı belgesine sahiptir.

Lütfen ilaçlama hizmeti alacağınız kişi ve kurumların gerekli standartlara sahip olmasına dikkat ediniz. Evinizi, ofisinizi ve alanınızı; ilaçlama gibi kimyasal kullanılan riskli uygulamalar için emanet ederken gözünüz arkada kalmasın.

Böcek ilaçlama hizmeti veren firmaların sertifika durumu son derece önemlidir. Sertifikası olmayan firmalardan kesinlikle hizmet almamanız gerekir.

Böcek ilaçlama sertifikalarımızla sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Bakanlık tarafından onaylanan çalışma ruhsatımız ve sertifikalarımız ile yanınızdayız. İlaçlama firması seçerken sertifikaları görmeden hizmet almayınız. Yasal olmayan ilaçlama firmaları sağlığınızı tehlikeye sokabiliyor. Bu durum ödediğiniz ücreti alamamanıza neden olabiliyor.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Nedir?

Hizmet belgelendirmesi verilen hizmetlerin Türk Standardına uygun olduğunu gösteren belgelerden biridir. Yeterlilik belgesini Türk Standartları Enstitüsü verir. TSE Hizmet yeterlilik belgesi faaliyette bulunduğunuz her hizmetin TSE’ nin standartlarına uygun olduğunu gösterir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı Nedir?

ISO 9001 belgesi işletmeler için önemlidir. Dünya genelindeki bir çok büyük kuruluş tarafından kullanılan standartlar arasındadır. ISO’nun belirlediği şartları yerine getiren işletmeler belge alabilir. ISO 9001, iş geliştirici bir Kalite Yönetim Sistemi standartları arasındadır.

Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi

Kimyasal ya da biyolojik açıdan insana zarar vermeyen ilaçlara verilir. Biyosidal ürün farklı aktif maddeler kullanılarak hazırlanabilir. Bu ilaçlar halk sağlığını olumsuz etkileyen haşereler üzerinde kullanılır.

ISO 14001

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı işletmelerin çevreye olan zararlarını minimum seviyeye indirmek için verilir. Farklı alanlarda hizmet veren firmaların doğaya verdiği zararı düşürmeyi hedefler. ISO 14001 temel standartları;

  • Çevre politikası,
  • Kontrol etme,
  • Uygulama,
  • Planlama,
  • İnceleme aşamalarından oluşur.

ISO standartlarına uyum sağlayan firmalar bu belgeyi almaya hak kazanır. Sahip olduğumuz belgelerimizle sizlere ilaçlama hizmeti verebiliriz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarımızın insan sağlığına herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak böcek ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız böcek ilaçlama alanında tamamen ruhsatlı bir şekilde hareket ediyor. Haftanın her günü ilaçlama desteğimizden yararlanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımızla beklentilerinize cevap verebiliriz.

Böcek ilaçlama konusunda günün her saati faaliyet gerçekleştirebilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımızın tamamı profesyonel bir şekilde ele alınıyor. Sizde sertifikası bulunan ilaçlama servisinden hizmet almak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Böcek ilaçlama alanında en iyi çözüm yollarımızı siz değerli müşterilerimiz için geliştiriyoruz.

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp