Jel Uygulama

Böcek ilaçlama türlerinden biri olan jel uygulama son derece etkilidir. Jel uygulama hizmetini sunan firmaların mutlaka dikkatli olması gerekir.

Böcek jel uygulama böcek türlerine karşı uygulanır. İlgi çekici yemler kullanılarak hazırlanan jeller anında etki eder. İlaçlamada kullanılacak jelin mutlaka kaliteli olması gerekir. Böcek jeli özellikle hamam böcekleri ile mücadele son derece etkilidir. Jel ilaçlama hizmetini sunarken dikkatli olmak gerekir. Aksi durumda istenen sonuç alınamaz.

Jel İlaçlama Etkisi

Jel diğer ilaç türlerine göre farklılık gösterir. Çekici bir yem olmaları nedeniyle böcekleri kendisine çeker. Yemi yiyen böcek direkt ölmemektedir. Hamam böcekleri birbirlerinin dışkılarını ve kusmuklarını yer. Jel yedikten sonra ölen hamam böcekleri diğer tarafından yenilir. Böylece en iyi sonuç alınır. Uygulama doğru şekilde yapılırsa hamam böceklerinin varlığına son verilir.

Dilediğiniz zaman bizlerden böcek ilaçlama desteği alabilirsiniz. Jel böcek ilaçlama alanında sahip olduğumuz profesyonellikle öne çıkıyoruz. Sağlığınızı tehdit eden böceklerden kurtulmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz. Alternatif ilaçlama yöntemlerimizle tüm sorunları bitirebiliriz.

Jel İlaçlama Nasıl Yapılır?

Jel haldeki yemlerin yuvalara yakın şekilde konumlandırılması gerekir. Yuva tespiti ise uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Jel ilaçlama ilacı rastgele konulmaz. Gözden kaçırılan bir böcek yuvası nedeniyle istenen sonuçlar asla elde edilemez. Hamam böcekleri çok hızlı üremeleri nedeniyle ilaçlamanın çok dikkatli şekilde yapılması gerekir.

Uzmanlarımızla beraber ilaçlama yapmadan önce dikkatli bir şekilde alan tespiti gerçekleştiriyoruz. Gerekli test çalışmalarından sonra ilaçlama hizmeti veriyoruz. Böcek ilaçlama alanında sahip olduğumuz kaliteyle öne çıkıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek uzun vadeli sonuçlar alabilirsiniz. Böceklere en doğru şekilde müdahalede bulunarak istenen sonucu alabiliriz. Son teknoloji araçlarımızla jel uygulamayı etkin bir şekilde sunabiliriz. Garantili böcek ilaçlama çözümleri burada sizleri bekliyor.

Yıllardır böcek ilaçlama hizmetlerimizle öne çıkıyoruz. Yer ve mekan fark etmeden el ilaçlama desteği verebiliriz. Böceklerin istila ettiği bir yerde hiç kimse hayatını sürdürmek istemez. Bu yüzden jel ilaçlama çalışmalarımızla böcek istilalarını tamamen sona erdiriyoruz. İlaçlama hizmeti almak isterseniz şimdi internet adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Jel Uygulama Yöntemi

Jel İlaçlama Yöntemi (Goliath Gel- Max Force Gold Jel- Siege Jel) Profesyonel bir ilaçlama Uygulamasıdır ! Jel yönetimi ,  1999 yılından bu yana ülkemizde kullanılmaya başlandı. Ürünün ilk kullanıcılarından olan ve yeniliklerin takipçisi olan şirketimiz, kısa zamanda deneme uygulamalarını gerçekleştirerek, bu ürünü de ilaç portföyüne ekledi.

jel ilaclama yontemi

Jel Yöntemi Profesyonel ilaçlama Uygulamasıdır

Yaygın bir şekilde uyguladığımız bu yöntem müşterilerimizin haşere sorunlarını kısa zamanda çözerek, sağlıklı bir ortamda yaşamalarına olanak sağladı.

Goliath Jel bu uygulama sırasında;

 • Evinizi terk etmek zorunda değilsiniz.
 • Jel ilaçlama öncesi hazırlık yapmanız gerekmiyor.
 • Jel ilaçlama sonrası temizlik yapmanız gerekmiyor.
 • Kapı ve pencerelerinizi kapatmanız gerekmiyor.
 • Kokusuzdur
 • Evcil hayvanlar için zararlı değildir.
 • 3 ay süre ile haşereleri öldürmeye devam eder.
 • Bu ilaçtan yiyerek ölen böcekleri, diğer böcekler yerler ve onlarda ölürler.
 • Bu ilaçtan yiyen böceklerin dışkılarını yiyen diğer böceklerde ölürler.
 • Jel ilaçlama elektrikli cihazlarınıza uygulanabilir. Zarar vermez.
 • Jel ilaçlama insan sağlığı açısından risk oluşturmaz.

goliath jel bu uygulama sirasinda

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp