Ev ilaçlama

neden ev ilaclama yaptirmaliyiz

Sektörde verdiğimiz yüksek kaliteli hizmetlerimiz ile lider bir firma olarak tanınmaktayız. Bulunduğunuz ortamda oluşan böcek ve kemirgen sorunları için kısa sürede çözüm sunuyoruz.

Ev ilaçlama firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Günümüzde yaşanan Covid-19 salgın hastalık kapsamında çeşitli önlemler almaktayız. Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını önemseyerek yüksek kalitede hizmet sunayı hedefliyoruz. Firmamız yıllardır sektörde binlere ev ve iş yerleri için ilaçlama hizmeti sunmuştur. Ortam da oluşan böcekler tamamen yok olana kadar alanı kontrol altında tutuyoruz. Firmamız Türkiye’de en geniş kapsamlı ilaçlama firmasıdır. Yaşadığınız sorunlar da firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden uygun ücretlerde faydalanabilirsiniz.

İlaçlama firması olarak Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktayız. Yaşam alanlarında oluşan böceklenme sorununu kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Alanında uzman personellerimiz kısa süre içerisinde ortamın dezenfekte olmasını sağlayarak sizlere daha konforlu alanlarda yaşama imkânı sunuyor. Geliştirdiğimiz teknikler ile kısa süre içerisinde sonuca ulaşmaktayız. Teknolojik cihazlarımız ve kaliteli böcek ilaçlarımız ile haşere sorununuzu anında yok ediyoruz. İlaçlama da kullandığımız tekniklerimiz arasında kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonları bulunmaktadır. İlaçlama sırasında ortamda bulunmamanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Neden ev ilaçlama yaptırmalısınız ?

Hamam böceği, içinde 40 adete kadar yumurta bulunabilen kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30-60 gün içerisinde ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda bir eskisinin kırk katı kadar hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde 48 yavru dünyaya getirebilir. Köpek ya da kedinizin getireceği bir kene, bir seferde 10.000 yumurta bırakabilir ve tek olarak gördüğünüz bir karınca 400.000 kişilik bir karınca kolonisinin bireyi olabilir. Giremeyecekleri Ev Yoktur.

Alışveriş poşetlerinde saklanarak, evcil hayvanınızın üzerine yapışarak, evleri havalandırmak için camları açtığınızda,apartmanınızda ve havalandırmalarda bulunan çatlak ve minik geçitlerden geçerek, su borulardan tırmanarak ya da en basit yoluyla siz evinize girerken onlar da yürüyerek… Görüldüğü üzere böcekler çeşitli yollarla ev ve iş yerlerinize girip hızlı bir şekilde ürerler. Yaşamlarını sürdürebilmeleri ve üremeleri için çok az su ve gıdaya ihtiyaç duyduklarından, evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir. Çok temiz olan evlerde de böcek görülebilir,yine çok temiz evlerle haşerelerin üremesi için uygun şartlar mevcuttur. Evinize bir kez haşere girmeye görsün! Piyasada Satılan Sprey ve Böcek ilaçlarının Profesyonel Anlamda İşe Yaramazlar.

ilaclama firmasi tercih etmek neden onemli

ilaclama firmasi tercih etmek neden onemli

Tüm Haşere ve Fare Türlerine Son!

Aniden ortaya çıkan haşereler panik olmanıza neden olabilir. Size en yakın ev ilaçlama firması olarak hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz yaşadığı her durumda firmamız ile iletişime geçebilir. Başlıca hizmetlerimiz arasında deri böceği, kakalak, halı böceği, çıyan, fındık faresi, danaburnu, güve, örümcek, tespih böceği, tahtakurdu, mite, salyangoz, gümüş böceği, pamuk faresi kulağakaçan böceği, kene, sivrisinek, arı, tatarcık, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, kertenkele, çatı faresi, lağım faresi, pire, Amerikan hamam böceği, bit ve tahtakurusu gibi haşere türleri ve fare türleri ile mücadele etmekteyiz.

Tüm ilaçlama uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli ilaçlar tercih ediyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kısa süre içerisinde konforlu bir şekilde hizmet sunuyoruz. Her türlü böcek ve haşere sorununun ortadan kalkmasını sağlayan firmamız fare, hamam böceği, pire gibi çeşitli alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir.

Haşere ve böcek sorununuz için En kesin çözüm ev ilaçlama firması tercih etmek olacaktır !
Neden mi ?

Hamam böcekleri, 200 milyon yıldan daha uzun süreden beri çevrelerine adapte olmuşlardır. Marketten alacağınız bir ilaçlar onların bir kısmını öldürebilir, ancak evinizden uzak tutmayı başaramazsınız. Belli bir haşere üzerinde etkili olan doğru kimyasal, doğru dozajda, doğru noktalarda kullanıldığında ve kimyasal olmayan tecrit, sanitasyon (*) gibi yöntemlerle entegre olarak uygulandığında sonuç alınabilir.

Gıda üretiminin temizliğinin ve üretilen gıdaların tüm bulaşma etmenlerinden ve zararlı mikro organizmalardan uzak tutulması için yapılan prosedürlerdir.

Ev böcekleri yani zararlılar Her Seferinde Geri Dönerler.

Pestisitlerin belli bir kalıcılık sürelerinin olması, yumurtaların tümünün yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zorluğu nedenleriyle, haşere ve kemirgenlerle yapılan mücadelenin periyodik olması önemlidir. Periyotlar her mekanın ihtiyacına göre değişkenlik arzederler.Bu, konutlar için 1-3 yıl arasında ihtiyaca göre değişir fakat lokanta, fırın gibi sıcak-yoğun bölgelerde ortam şartlarının arzettiği çerçevede daha kısa sürelidir. Periyotları, bitişik mekanlara olan uzaklık ve onların hijyene verdikleri önem, ortam sıcaklığı, binada ve mekanda bulunan dinamik ve statik araç-eşya dizilişi, kanalizasyon ve havalandırma altyapısının kalitesi ve diğer çevresel faktörler etkilerler.

Mekanınızda böcek ilaçlama uygulaması yapacak servis sorumlusu, evinizi istila edebilecek sayısız haşereyi tanımlamak konusunda eğitilmiş ve onları bulmak için nereye bakması gerektiğini bilen bir profesyoneldir. Haşerelerin evin muhtelif bölgelerinde duvarlarınızın içerisinde, döşemenizin altında veya dolaplarınızda yaptıkları yuvalar tespit edilir ve evinizi kendisine yuva edinmiş zararlı haşere ve kemirgenlerin hangileri olduğu, nerelerde bulundukları ve onlardan kurtulmanız için ne yapılması gerektiği konularında tam bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir bilgi sunulur. Ev ilaçlama firmaları
Eviniz ile ilgili alınması gerekli önlemler paketi, verilecek hizmet ve garanti detayları karşılıklı görüşülerek kararlaştırılır.

ev ilaclama ne kadar

ev ilaclama ne kadar

Ev İlaçlama Fiyatları

Siz değerli müşterilerimize sektöre en uygun ücretler de kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti için hizmet sunmaktadır. Ev ilaçlama bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Sektörde bu alanda hizmet veren pek çok firma bulunuyor. Ancak çoğu firma kalıcı olarak çözüm sunmuyor. Geçici olarak ortamın hijyen olmasını sağlıyor. Fakat kısa süre içerisinde oluşan haşere ve böceklenme tekrar gün yüzüne çıkıyor. Bu sebeple alanında uzman ve geçmişte başarılı hizmet sunmuş firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Sizlere en uygun ücretlerde ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Kolay ödeme seçeneklerimiz ile kısa sürede oluşan duruma çözüm sunuyoruz. Firmamız çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır. Açık ve kapalı tüm alanlar da fare ilaçlama ve haşere ilaçlama yapmaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet sunuyor. Ev, iş yeri, ofis, depo, apartman, restoran, fabrika, yurt, okul, bahçe, sera, hastane, apartman boşluğu, dershane, sit gibi açık ve kapalı tüm alanlarda ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Ev ilaçlama fiyatı hakkında bilgi almak için bizlere iletişim adreslerimiz aracılığı ile 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizlere en uygun ücretlerde hızlı, kaliteli ve güvenilir ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Sizler de iş tecrübesi olan ve uzman personelleri ile hizmet veren firmamızı tercih edin bu süreci konforlu geçirin.

Uygulama sırasında güçlük yaşamazsınız. Uygulamalarımız, konutlar için takriben 20 dakika sürmektedir. İlaçlama uygulamasından 4 saat sonra konutunuza/ofisinize/atölyenize girip havalandırmanız, sonrasında içeride rahatça oturmanıza imkan verecektir. Böcek ilaçlama servis saatlerinizi siz belirliyorsunuz! Bununla normal yaşantınızın kesintiye uğramamasını amaçlıyoruz. Pazar günleri dahil, sabah erken ve gece geç saatlerde,kısacası siz ne zaman müsaitseniz randevu verilen saatte sizlere hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası alınacak önlemlerde teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bilgi için bizi hemen şimdi arayabilirsiniz.
Apartman ilaçlama, bodrum ve kömürlük ilaçlama, çatı ilaçlama, asansör boşluğu ilaçlama, bahçe ilaçlamadepo ilaçlama konularında böcek ilaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.
Su deposu temizliği konusunda da hizmet verilmektedir.

Pire yazımızıda okumak isteyebilirsiniz ; Pire ilaçlama

Hamam böceği yazımızıda okumak isteyebilirsiniz ; Hamam böceği ilaçlama

Fare yazımızıda okumak isteyebilirsiniz ; Ev faresi

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp