Ev ilaçlama » Böcek sorununa % 100 Etkili Sonuç ! » Fiyatları
Altun ilaçlama » Hizmetlerimiz » Ev ilaçlama

Ev ilaçlama

Ev ilaçlama çözümleri ; Evinizde bir böcek gördüyseniz bilin ki o haşere tek başına değildir. Bu aynı türden birden fazla sayıda haşerenin ve yumurtalarının var olduğunu gösterir. Böcekler karanlığı severler ve çok çekingendirler. Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ses veya ışıkla birlikte anında yuvalarına yönelirler. Sayıları genelde ortalıkta görülenden fazladır.

Neden ev ilaçlama yaptırmalısınız ?  Çünkü ; Haşere ve kemirgenler çok hızla ürerler.

Hamam böceği, içinde 40 adete kadar yumurta bulunabilen kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30-60 gün içerisinde ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda bir eskisinin kırk katı kadar hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde 48 yavru dünyaya getirebilir. Köpek ya da kedinizin getireceği bir kene, bir seferde 10.000 yumurta bırakabilir ve tek olarak gördüğünüz bir karınca 400.000 kişilik bir karınca kolonisinin bireyi olabilir. Giremeyecekleri Ev Yoktur.

Alışveriş poşetlerinde saklanarak, evcil hayvanınızın üzerine yapışarak, evleri havalandırmak için camları açtığınızda,apartmanınızda ve havalandırmalarda bulunan çatlak ve minik geçitlerden geçerek, su borulardan tırmanarak ya da en basit yoluyla siz evinize girerken onlar da yürüyerek… Görüldüğü üzere böcekler çeşitli yollarla ev ve iş yerlerinize girip hızlı bir şekilde ürerler. Yaşamlarını sürdürebilmeleri ve üremeleri için çok az su ve gıdaya ihtiyaç duyduklarından, evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir. Çok temiz olan evlerde de böcek görülebilir,yine çok temiz evlerle haşerelerin üremesi için uygun şartlar mevcuttur. Evinize bir kez haşere girmeye görsün! Piyasada Satılan Sprey ve Böcek ilaçlarının Profesyonel Anlamda İşe Yaramazlar.

Haşere ve böcek sorununuz için En kesin çözüm ev ilaçlama firması tercih etmek olacaktır !
Neden mi ?

Hamam böcekleri, 200 milyon yıldan daha uzun süreden beri çevrelerine adapte olmuşlardır. Marketten alacağınız bir ilaçlar onların bir kısmını öldürebilir, ancak evinizden uzak tutmayı başaramazsınız. Belli bir haşere üzerinde etkili olan doğru kimyasal, doğru dozajda, doğru noktalarda kullanıldığında ve kimyasal olmayan tecrit, sanitasyon (*) gibi yöntemlerle entegre olarak uygulandığında sonuç alınabilir.

Gıda üretiminin temizliğinin ve üretilen gıdaların tüm bulaşma etmenlerinden ve zararlı mikro organizmalardan uzak tutulması için yapılan prosedürlerdir.

Ev böcekleri yani zararlılar Her Seferinde Geri Dönerler.

Pestisitlerin belli bir kalıcılık sürelerinin olması, yumurtaların tümünün yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zorluğu nedenleriyle, haşere ve kemirgenlerle yapılan mücadelenin periyodik olması önemlidir. Periyotlar her mekanın ihiyacına göre değişkenlik arzederler.Bu, konutlar için 1-3 yıl arasında ihtiyaca göre değişir fakat lokanta,fırın gibi sıcak-yoğun bölgelerde ortam şartlarının arzettiği çerçevede daha kısa sürelidir. Periyotları, bitişik mekanlara olan uzaklık ve onların hijyene verdikleri önem, ortam sıcaklığı, binada ve mekanda bulunan dinamik ve statik araç-eşya dizilişi,kanalizasyon ve havalandırma altyapısının kalitesi ve diğer çevresel faktörler etkilerler.

Mekanınızda böcek ilaçlama uygulaması yapacak servis sorumlusu, evinizi istila edebilecek sayısız haşereyi tanımlamak konusunda eğitilmiş ve onları bulmak için nereye bakması gerektiğini bilen bir profesyoneldir. Haşerelerin evin muhtelif bölgelerinde duvarlarınızın içerisinde, döşemenizin altında veya dolaplarınızda yaptıkları yuvalar tespit edilir ve evinizi kendisine yuva edinmiş zararlı haşere ve kemirgenlerin hangileri olduğu, nerelerde bulundukları ve onlardan kurtulmanız için ne yapılması gerektiği konularında tam bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir bilgi sunulur. Ev ilaçlama firmaları
Eviniz ile ilgili alınması gerekli önlemler paketi, verilecek hizmet ve garanti detayları karşılıklı görüşülerek kararlaştırılır.

Ev ilaçlama ne kadar ?
En uygun ev ilaçlama fiyatları sadece Altun ilaçlama’da !

Her böcek ilaçlama servis sonrasında, ne tür uygulama yapıldığı, hangi kimyasalların kullanıldığı ve tecritle ilgili tarafınızdan alınması gerekli önlemler konusunda bilgi verilir. Periyodik hizmet anlaşması yapılırsa, normal servis zamanları dışında böcek görüldüğünde ücretsiz ekstra servis verilecektir.

Uygulamalarda kullanılan kimyasallar, düşük toksisite oranlarıyla doğru kullanıldığında insan sağlığını tehdit etmezler. Başta servis sorumlularımız olmak üzere, satış ve operasyondaki tüm çalışanlarımız, haşere kontrolünde kullanılan pestisitler ve ekipmanlar konusunda düzenli eğitim almaktadırlar.

Uygulama sırasında güçlük yaşamazsınız. Uygulamalarımız, konutlar için takriben 20 dakika sürmektedir. İlaçlama uygulamasından 4 saat sonra konutunuza/ofisinize/atölyenize girip havalandırmanız, sonrasında içeride rahatça oturmanıza imkan verecektir. Böcek ilaçlama servis saatlerinizi siz belirliyorsunuz! Bununla normal yaşantınızın kesintiye uğramamasını amaçlıyoruz. Pazar günleri dahil, sabah erken ve gece geç saatlerde,kısacası siz ne zaman müsaitseniz randevu verilen saatte sizlere hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası alınacak önlemlerde teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bilgi için bizi hemen şimdi arayabilirsiniz.
Apartman ilaçlama, bodrum ve kömürlük ilaçlama, çatı ilaçlama, asansör boşluğu ilaçlama, bahçe ilaçlamadepo ilaçlama konularında böcek ilaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.
Su deposu temizliği konusunda da hizmet verilmektedir.

Pire yazımızıda okumak isteyebilirsiniz ; Pire ilaçlama

Hamam böceği yazımızıda okumak isteyebilirsiniz ; Hamam böceği ilaçlama

Fare yazımızıda okumak isteyebilirsiniz ; Ev faresi

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp