Bahçelievler Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Bahçelievler Böcek ilaçlama

Bahçelievler Böcek ilaçlama

Bahçelievler böcek ilaçlama şubemiz ile Bahçelievler’in tüm semtlerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Firmamız sizlere en ekonomik fiyatlarla böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böcek ilaçlama firmamızın asıl amacı sizlere en hızlı en profesyonel hizmeti bütçelerinizi sarsmadan hizmet vermektir.

Böcek ilaçlama için iyi bir firma arıyorsanız, aradığınızı buldunuz! İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama size en iyi hizmeti vermek için hazır! Mekanda bulunan böcek türü ve sayısına göre farklı Bahçelievler böcek ilaçlama servisi verilebilir. Kalıcı böcek haşerelerin olduğu durumlarda örneğin, genellikle sprey uygulama yapılması tercih edilmektedir. Bu uygulama doğrudan yüzeye yapılır. İlacın etkisi yüzeyde kendini 2 gün kadar sürdürmeye devam eder. İlacın etkili olabilmesi için yüzeyde kesinlikle ıslak temizlik yapılmaması gerekir. Aksi halde, henüz yumurta içinde olan haşereler ilaçtan etkilenmeyecek, yumurtalarından çıkar çıkmaz mekanı yeniden istila edeceklerdir.

Hamam Böcekleri için Bahçelievler Böcek İlaçlama

Hamam böcekleri insan sağlığı için tehdit oluşturmakla beraber, arzu edilmeyen görünüme sahip olan canlılardır. Bir yerde çok kısa süre içinde üreyebilirler. Hamam böceği görüldüğü zaman en kısa sürede önlem almak gerekir. Genellikle bu böcekler:

  • Duvardaki çatlaklar,
  • Kırık fayans araları,
  • Beyaz eşyaların motor aksamları,
  • Prizler gibi alanlara yuva yapabilirler.

Bu alanların sıvı ilaçlama ile ilaçlanması aksamların zarar görmesine neden olacağından jel ilaçlama kullanılması uygun olur. Bahçelievler böcek ilaçlama fiyatı jel ilaçlama için sıvı ilaçlama için oldukça yakındır. Bahçelievler böcek ilaçlama en iyi firma olan İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçerek randevunuzu alın ve en iyi jel ilaçlamadan faydalanarak böceklere veda edin!

ilaçlama için seçiminiz Altun ilaçlama

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Bahçelievler böcek ilaçlaması ile ev ve işyerlerinizde bulunan davetsiz misafirlerden kurtulmanız artık çok kolay. Bahçelievler böcek ilaçlaması olarak tüm haşerelerden kurtulmanız için gereken özeni göstermekteyiz.

istanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler böcek ilaçlaması olarak sadece Bahçelievler’e değil, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Sağlığımızı olumsuz etkileyen böceklerle, profesyonel olarak mücadele eden böcek ilaçlama sizlere güvenilir ve garantili hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler Böcek ilaçlamada en etkili çözüm için bize başvurun !

     

Bahçelievler böcek ilaçlaması servisimiz evlerde ve ofislerde karşılaşılan böcek istilasından, uygun ilaçları kullanarak kurtulmanız için gerekli tüm işlemleri sağlayacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı %100 garantili Bayer marka ilaçları ile yapılan ilaçlama işlemlerinde, çevreye zarar verilmemektedir. Çocukların ve evcil hayvanların sağlıklarını tehlikeye atacak ilaçlar kullanılmamaktadır. Uygulama esnasında alınması zorunlu olan önlemler alınmaktadır. Özellikle sağlık için tehlike oluşturan bu hayvanlar, salyaları ve dışkıları ile dokundukları gıdalarda ve ortamda bakterilerin çoğalmasına sebep olmaktadır.

Bahçelievler’ de en çok ilaçlama yapılan böcek türleri;

Tahtakurusu, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, sinek, çıyan, yılan, mayt, kertenkele, kırkayak, akar, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı Haşerelerden kurtulmak için bilinen aksine çok büyük paralar ödemenize gerek yok. Bahçelievler böcek ilaçlama fiyatlarımız, sizlerin bütçelerini düşünerek belirlenmektedir.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp