Sarıyer Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Sarıyer Böcek ilaçlama

Sarıyer Böcek ilaçlama

Sarıyer böcek ilaçlama firmamız sadece Sarıyer’de değil İstanbul’un tüm ilçelerinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Böcek ilaçlama işlemini uzman kadromuz tarafından en güvenilir ve 100% garantili olarak sağlamaktayız.

     

Sarıyer böcek ilaçlama olarak tespitlerimiz doğrultusunda Sarıyer’de en çok rahatsızlık veren böcek çeşidi şüphesiz ki hamam böcekleridir. Hamam böcekleri evlerimizde ofislerimiz de yada işyerlerimiz de özellikle mutfaklarda görülür yada havalandırma boşluklarından sıcak ve besin bulacakları yani apartmanlarımıza, evlerimize, iş yerlerimize gelebilir. Bu durumda mutlaka mücadele etmemiz ve kesin sonuç almalıyız.

Kokusuz Sarıyer Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kokusuz böcek ilaçlama yapılırken, sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar kullanılması gerekmektedir. Kokusuz ilaçlar ile yalızca haşere grubunda olan böcekleri ilaçlayabilirsiniz. Kokusuz ilaçlar hazırlanması sırasında su içeriği katılır ve sisleme yöntemi ile ilaç mekana bırakılır. Kokusuz ilaçlama yapılmadan önce camların kapatılması gerekir. İlaçlama başlamadan hangi ilacın, hangi dozda, hangi yöntemle uygulanması gerektiğine karar verilmesi gerekir. Bu kararlar Sarıyer böcek ilaçlama fiyatı üzerine etki eder. Sarıyer böcek ilaçlama en iyi firma olarak adını duyuran İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, müşterilerine ekonomik bir teklif getirir.

Kullanılan ilaçların tümü Ziraat Mühendisi kontrolündedir. İlaçlama öncesinde kişilerin mutlaka mutfak, tabak ve çanak gibi eşyaların üzerini kapatması gerekmektedir. İlaçlama bittikten sonra da bu ilaçların temizlenmesi gerekir. Su ve deterjanla temizlik yapılması yeterli olur. Sıvı püskürtme yöntemi ile uygulanılan ilaçların kalıcılığı yüksek olduğundan genellikle bu yöntem tercih edilir. Eğer ofisinizde böcek problemi varsa ve çalışma saatleri içinde uygulayabileceğiniz bir ilaçlama yönteminden faydalanmak isterseniz, kokusuz ilaçlama yöntemi en uygundur. Toplu kullanılan diğer alanlarda da bu ilaçtan yüksek fayda alabilirsiniz. İlaçlama yaptırmak için seçtiğiniz firmanın yetki belgesine sahip olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Yalnızca çalışma lisansı olan, Sağlık Bakanlığı belgeli ve kalifiye çalışma iznine sahip firmaların çalışması uygun olur.

Sarıyer için seçiminiz ilaçlama Hizmetleri

Hizmetimizin diğer bir tespiti ise Sarıyer pire konusunda da fazlasıyla ilaçlama gerektiren ilçelerden biridir. Pire ilaçlaması bakımından aktif ilçelerimizden biridir. Sarıyer içinde evcil hayvan besleyenlerin sayısı önemli ölçüde artmıştır.

Sarıyer’de diğer sık görülen böcek türleri ise; tahta kurularıdır. Sarıyer’de eski binaların fazla olması nedeniyle bu sorun doğmuştur. Tahtakurusu problemi daha çok rutubetli yerlerde bulunan ahşap yatak, dolaplarda görülmektedir. Tahtakurusu problemiz de Sarıyer böcek ilaçlama firmamız tarafından yapılan tespitlerin ardından en uygun ilaçlama yöntemleri ile evlerinizi ofislerinizi böcek sorunlarından kurtarıyoruz.

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

İlaçlama ekiplerimiz uygun tekniklerle problemlerinizi çözüyor. Sarıyer’de böcek sorununu ortadan kaldırmak için uzman kadromuz profesyonel hizmet almak isteyen kurumsal firmalar iş yerleri evler ,bahçeler , parklar , sahil kenarları , piknik alanları gibi açık ve kapalı tüm alanları ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. arayabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp