Ümraniye Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Ümraniye Böcek ilaçlama

Ümraniye Böcek ilaçlama

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Ümraniye böcek ilaçlama şubemizle böcek ilaçlama konusunda uzun süredir en profesyonel hizmeti sağlamaktayız.
Ümraniye böcek ilaçlama hizmetimizi 7 / 24 uzman personellerimiz tarafından profesyonel olarak aynı zamanda Sağlık Bakanlığı onayı ile vermekteyiz.

     

Ümraniye Böcek İlaçlama Süreci Nasıl İlerliyor?

Mekanınız için böcek ilaçlama servisi almak isterseniz, yapmanız gereken ilk şey bizi arayıp randevu almaktır. Ardından uygun tarih ve saate randevu verilir ve bu saat dahilinde keşif ekibi gönderilir. Keşif ekibi mekan özelliklerine göre ilaç türü, ilaç dozu, ilaç kullanılma yöntemi gibi farklı konularda bir değerlendirme yapar. Değerlendirme sonucunda bir rapor tutulur. Bu rapor ile birlikte bir fiyat belirlenir ve Ümraniye böcek ilaçlama fiyatı müşteriye sunulur. Ardından ekip mekana uygun ilaçlama yöntemi ile ilaçlama yapar. Ümraniye böcek ilaçlama en iyi firma olarak bilinen İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, bu ilaçlamanın yeterli olmadığını söyler. Profesyonel ilaçlama ile birlikte elde edilen sonucun kalıcı olması için mutlaka kişisel korunma yöntemlerinin de alınması ve bazı noktalarda dikkatli olunması gerekir. Aksi halde mekanı yeniden böceklerin basması işten bile değildir.

Ümraniye için seçiminiz Altun ilaçlama

Böcek ilaçlama konusunda garantili ve kaliteli hizmetimiz ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarıyla siz müşterilerimize sunmaktayız.

Ümraniye İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisidir. Ve eski yapıların bulunması nedeniyle yaşam alanlarının böcekler tarafından işgal edilmektedir. Bu nedenle Ümraniye böcek ilaçlama olarak ilk önce hangi böcek türlerinin daha yoğunlukla yaşam alanlarını ısla ettiğini keşfederek gereken ilaçlama işlemi sağlamaktayız.

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Ümraniye ‘ de En Çok Görülen böcek türleri;

• Mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar,
• Kalorifer böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma
• Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, akrep, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği
• Mite, gümüş böceği, tahtakurusu, sinek, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan
Unutmamalıyız böcek sorunu ihmal edilmemelidir.

Evlerimizde işyerlerimizde yaşamlarını sürdüren böcekler gezindikleri yerlerde sağlığımız açısından risk oluşturmaktadır. Üzerlerinde taşıdıkları milyonlarca virüsü üzerlerinde taşıyarak bizim yaşam alanlarımıza rahatça taşıyabilirler.Uzman ekipleriyle hizmetinizdedir.

Ümraniye’de böcek ilaçlama hizmetini; Aşağı dudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnkılap, Kazımkarabekir, Reşadiye, Yukarıdudullu semtlerinde ve mahallelerinde profesyonel ilaçlama hizmetimiz vermeye devam etmekteyiz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp