Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler » Soruna % 100 SON !
Altun ilaçlama » Haşereler » Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Gümüş Balıkçığı Biyolojisi

Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Gümüş balıkçıklar veya fırça kuyruk olarak da tabir edilirler. Bütün böceklerin en ilkelleri olarak bilinirler. Kanatları yoktur ama diğer çoğu böceklerdeki gibi bölümlü bedenleri ve eklem bacakları vardır. Başlarından çok ince ve uzunca iki tane duyarga bulunmaktadır: Karnının alt kısmından çıkan duyargaya çok benzer üç veya dört tel ise arkasına yönelmiştir. Gümüş Balıkçığı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler

Bunun sebeple, böceğin neresinin baş, neresinin arka olduğunu anlamak için çok dikkatli bakmak gerekmektedir. Gri renkli, 1-2 cm uzunluğunda balık görünümünde ve sık ayaklıdırlar. Çok seri hareket ederler. Bu haşerelere evlerde çok sık rastlanır, ayrıca fırınlarda bina duvarlarında sıcak yerlerde barınırlar. Hububat içerisine de girer ve yerleşirler. Kağıt ve kumaşla da beslenirler.

Gümüş Balıkçığı Böceği Zararları

Gümüş balıkçıkların çoğu, onlara gümüş renklerini veren pulcuklarla kaplanmışlardır. Gümüş balıkçıkların ellerinizle yakalamaya çalıştığınız vakit de çok kaygandırlar. Hızlı kaçarken ufak balıklara şaşılacak şekilde benzerler. Adlarından biri olan gümüş -balıkçık bu benzeyişten ileri gelmektedir Genellikle geceleri beslenir, gündüzleri ise kendilerine oyuk veya saklanabilecek bir cisim altı bulduklarından onları gündüz gözüyle görmek güçtür.

Böcek ilaçlama servisimiz ile irtibata geçerek, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp