Kadıköy Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Kadıköy Böcek ilaçlama

Kadıköy Böcek ilaçlama

Kadıköy için seçiminiz Altun ilaçlama

Kadıköy böcek ilaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsatlı ve sağlığa zarar vermeyen ilaçları ve en etkili ilaçlama yöntemleri ile Kadıköy ve İstanbul’un tüm ilçelerinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Kadıköy ‘deki böcek ve haşere sorunlarınızda profesyonel böcek ilaçlama hizmetmiz den yararlanarak en kısa sürede en etkili sonuca ulaşabilirsiniz.

     

Hizmetimiz İstanbul genelinde tüm semtlerde en uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Böcek ilaçlamada ekonomik fiyatlarla çalışma nedenimizin en büyük sebebi ise ilk önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasıdır. Bu nedenle böcek ilaçlama fiyatları ile en kaliteli ve etkili ilaçlama hizmeti veriyoruz.

ilaçlama yaptığımız başlıca semtler;

Ziverbey, Göztepe, Moda, Altunizade, Acıbadem, Suadiye, Altunizade, Üsküdar, Bostancı, Fikirtepe, Kozyatağı, İçerenköy, Kayışdağ , Küçükbakkalköy Sahrayıcedit ve diğer semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz .

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Fareler için Kadıköy Böcek İlaçlama Yaparken Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

Fareler için pasta zehir ile ilaçlama yönteminden sık faydalanılır. Bu ilaçlar küçük paket içinde yer alırlar. Açık alanda kullanılmaları mümkündür. Yağış ve neme karşı dayanıklı ürünlerdir. Kadıköy böcek ilaçlama fiyatı diğer yöntemlere göre daha uygundur. Mum blok yönteminde ilaçların küçük ve dar alanlara girmesi mümkün değildir. Ancak pasta zehir ile ilaçlama yapıldığı zaman dar alanlarda bile farelerden kurtulmak mümkün olur. İlaçlar mekanda kokuya neden olmaz. Hem açık hem de kapalı alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilirler.

Kadıköy böcek ilaçlama en iyi firma denildiğinde akla ilk gelen İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, Pellet serpme ile de fare ilaçlaması yapmaktadır. Bu ilaçlar fareler için son derece çekici olduğundan kısa sürede etki etme özellikleri vardır. Yemler granül şeklindedir. Yalnızca kapalı alanlar için kullanılmaları mümkündür. Nem ve yapış alması ilacın etkisini bitirir. Uygun koşullarda uzun süre etkisi olan bir ilaçlama yöntemi olduğundan tercih edilmektedir.

İstasyon mum blok fare ilaçlama yöntemi açık alanlarda fareler için yapılmaktadır. Kemirgenlerin sevdikleri tahıllar istasyon içine yerleştirilir. Uygulama alanına istasyon bırakılır ve fare gelmesi için beklenir. Uygulamada herhangi bir koku, leke ya da renk olmaz. Kısa sürede sonuç vermesi ile bilinir.

ilaçlama yaptığımız mekanlar ve böcek türleri;

Hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, bit, pire, kene ilaçlama, fare ilaçlama, böcek ilaçlaması, haşere ilaçlama, akrep, örümcek, ev ilaçlaması yapan böcek ilaçlama şirketleri, fırın, restorant, otel, okul, hastane, yemekhane, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, fumigasyon, depo, çatı, bodrum ilaçlama, ev ilaçlama firmaları, ilaçlama şirketi, kalorifer dairesi ilaçlama firması, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği
Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve çok sık ziyaret edilen ilçelerinden bir olma sebebiyle böcek ilaçlama hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyan bir ilçedir.
Sizlere sorunsuz güvenilir hizmet sağlamak için bize ulaşmanızı beklemekteyiz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp