Tuzla Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !Tuzla Böcek ilaçlama » Böcek sorununa % 100 SON !
Altun ilaçlama » Hizmet Bölgelerimiz » Tuzla Böcek ilaçlama

Tuzla Böcek ilaçlama

 İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan İlçelerinden biri olan Tuzla, günümüzde tersanelere de ev sahipliği yapan önemli bir ilçedir. Ayrıca F1 pisti ve Sabiha Gökçen Havalimanı da Tuzla ilçesi sınırları içerisindedir. Merkezinde İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi, Kuzeybatısında Piyade Okulu ve Güneyinde Deniz Harp Okulu bulunmaktadır. Ayrıca Tuzla ilçesinin kuzey bölümünde yer alan kısımlarda ise birçok yeni sanayi sitesinin devreye girmesi ile ilçe daha fazla göç almaya başladığından, birçok bölgede toplu konut projeleri yürürlüğe girmiştir. Tuzla ilçesi, İstanbul ilinin önemli bir sanayi ilçesidir ve giderek nüfusu artmaktadır.

İş alanı yaşam alanı olarak süreli ilerleme kaydeden Tuzlada böcek ilaçlama konusunda en etkili çözümleri sunmaktayız. Tuzla böcek ilaçlama hizmetimiz 17 mahallede devam etmektedir. 

Tuzla böcek ilaçlama mahalleler;

o Anadolu Mahallesi, Aydın Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi
o Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi,
o Fırat Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi,
o Merkez Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi,
o Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi,
o Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesi
Tuzla bölgesinde böcek ilaçlama servisimizce ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

Tuzla böcek ilaçlamada Fiyatları

Tuzla böcek ilaçlama hizmeti, İstanbul’un her ilçesine en uygun ve ekonomik fiyat garantisi ile en güvenilir şekilde böcek ilaçlama uygulamasını sunmaktadır. Etkili ilaçlar ve uzman personeli ile hizmet veren şirketimizi arayarak her türlü yardımı alabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALTUN Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.


Firmamız e-fatura mükellefidir.

Tüm ilçelerde servisimiz vardır.

info@altunilaclama.com

Avrupa Ofis: 0 212 570 32 32
Anadolu Ofis: 0 216 706 18 62
Acil Hat: 0 850 241 12 03

Arama talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilcilerimiz 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaktır.
Merkez Ofis Adresi: Hür Sokak No:3 Bağlarbaşı Mh. Maltepe/İstanbul
Teklif, Keşif ve Beni Arayın Formu
web tasarım ve seo
HEMEN ARA Whatsapp