Altun ilaçlama » Kartal Böcek ilaçlama

Kartal Böcek ilaçlama

kartalböcekilaclama

Kalabalık nüfuslu ve sıcak, nemli bir bölge olmasından dolayı Kartal böcek ilaçlama hizmetine olan talep her dönem fazladır.

Başta Kartal olmak üzere şehrin dört bir yanına hizmet veren Kartal Böcek İlaçlama firması için esas olan nokta mutlu müşteri sayısını artırmaktır. Bu nedenle ilaçlama faaliyetleri her zaman garantili olacak şekilde yürütülür. Böylece herkesin sunulan ilaçlama hizmetinden memnun kalması sağlanır. Bunun için firma bünyesinde gerekli tüm önlemler alınmakta olup hem ekip hem de ekipman yönünden her zaman eksiksiz bir hizmet verilir. 

Kartal böcek İlaçlama hizmetleri Kartal’ın 20 mahalle de devam etmektedir.

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması

İstanbul Kartal Böcek İlaçlama

Yoğun ilgi gören İstanbul Kartal Böcek İlaçlama hizmeti müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına ilaçlama sırasında sağlık standartlarına uygun malzemeler kullanır. Bunların hiçbiri insan ya da evde yaşayan hayvanların sağlığına zarar vermez, böcek ve haşerelere özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle böcek ilaçlama yaparken kullanılan tüm malzemeler firma tarafından özenle seçilir. Böylece mekanlardaki böcek sorunu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulur. Bunun için tek yapılması gereken firmaya böcek ilaçlama için hizmet talebinde bulunmaktır. Tüm taleplere en hızlı şekilde geri dönüş yapılır. 

Kokulu İlaçlama Nasıl Yapılır ?

Yapılırken ULV soğuk sisleme cihazı ya da klasik ilaçlama pompalarından bir tanesi kullanılmaktadır. Kokulu ilaçlar kesinlikle mekanda koku ya da leke bırakmazlar. Böcek probleminin yoğun olduğu alanlarda bu yöntemden faydalanmak gerekir. Anlık yok etme etkisine sahiptir. Kartal böcek ilaçlama fiyatı kokulu olduğu zaman diğer yöntemler ile kıyaslandığında daha yüksek olur. İlaçlama öncesinde bazı önlemlerin alınması gerekir:

 • Ambalajı olmayan gıda maddelerinin buzdolabı içinde bulundurulması gerekir,
 • Gıdaların ağzı kapalı olmalıdır,
 • Mutfak araç gereçleri poşet içinde yer almalıdır,
 • Mutfak malzemeleri ilaçlama sonrasında deterjanlı su ile yıkanmalıdır,
 • Evde küçük çocuk varsa, çocuk kıyafetlerinin ambalajlanması ve ilaçlama sonrasında yıkanması gerekir,
 • Evde akvaryum varsa akvaryum ağzının sıkı bir şekilde kapatılması gerekir,
 • Kokulu ilaçlama yapıldıktan sonra ev en az 3 saat boyunca kapalı kalmalıdır,
 • İçeri girmeden önce ev 1 saat havalandırılmalıdır,
 • Gerekli olması halinde ilaçlama yeniden yapılabilir,
 • İlaçlamadan hemen sonra detaylı ıslak temizlik yapılmamalıdır,
 • Evde 12 yaş ve altı çocuk varsa, çocukların dokunması mümkün alanlar özel olarak korunmalıdır,
 • İlaçlama yapıldıktan sonra böcekleri üzerine basmadan toparlamanız gerekir. Böceklerin üzerine basılması böcek yumurtalarının çıkması anlamına gelir.

Profesyonel Böcek İlaçlama

İstanbul’da hizmet veren Kartal profesyonel böcek ilaçlama her müşterisine yüksek kalitede olacak şekilde hizmet verir. Bu sayede hizmete olan talep her geçen gün biraz daha artmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz destek verilmesi sayesinde müşteri hizmetlerinden merak edilen tüm soru ve sorunlara yanıt alınabilir. Bunun için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. 

Böcek İlaçlama Hizmet Detayları

Farklı yöntemler ve cihazlar kullanılarak yapılan Kartal Böcek İlaçlama hizmeti ile ilgili tüm aşamalar öncende planlanır. Ekibin bu alanda uzman ve deneyimli olması sayesinde süreç en hızlı şekilde tamamlanır. İlaçlama evresinde kullanılan malzemelerin sağlığa uygundur. Bu sayede yaşam alanları gönül rahatlığıyla ilaçlanabilir. Yüzde yüz sonuç garantili olarak yapılan ilaçlama sayesinde mekanlardaki böcek problemi sona ermektedir. Hizmet kalitesi yüksek olmasına karşın fiyatlar hep en uygun olacak şekilde belirlenir. Bu sayede dileyen herkes bu hizmetten yararlanabilir. 

Kartal böcek ilaçlama hizmeti sağladığımız semtler,

Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Petrol-İş Mahallesi, Soğanlık Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yakacık Mahallesi Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Yunus Mahallesi.

Böcek ilaçlama servisimizin ilaçlama yaptığı böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb.şeklinde sıralanabilir.

Böcek ilaçlama konusunda uzman ekibimizle tanışmak için altunilaclama.com ziyaret etmeniz yeterlidir.

Yazar :
HEMEN ARA Whatsapp